Youtube Hizmetleri

0

Youtube son yıllarda kullanıcı sayısını en fazla arttıran sitelerin başında geliyor. Sitenin gelirlerini kanal sahipleri ile paylaşması da kullanıcı sayısını her geçen gün daha da artırıyor. Ancak kanal sahipleri daha fazla aboneyi kendine çekmek için Youtube abone sayılarını artırmanın yollarını arıyor. Youtubemarket.net sitesi Youtube’da kanal sahibi olan kişilerin Youtube abone arttırma ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ile karşılıyor.

Abone Fiyatları

Youtube’da para kazanmak için kanala abone olanların sayısının yüksek olması gerekiyor. YouTube abone hilesi de denilen bu yolla site üzerinden kazanılan para da kat be kat artıyor. Youtube Market firması abone almak isteyenlere 100 abonelikten 1000 aboneliğe kadar çeşitli sayılarda paketler sunuyor. Paketlerde sağlanacak olan abonelik sayısı ve fiyatlar değişiklik gösteriyor. Siteye YouTube abone satın al amacıyla gelenler hangi paketi almayı seçerse seçsin hepsinde de gerçek abonelere sahip oluyor. Ayrıca tüm paketlerin yüklenmesi de en geç iki gün içerisinde başlıyor. Paket fiyatları piyasa koşullarına bakıldığında oldukça düşük fiyatlarda seyrediyor.

İzlenme Fiyatları

Youtube sitesinin abone sayısının haricinde kanala ödemek için kontrol ettiği bir başka nokta ise izlenmedir. Sitede videolarınıza bin izlenmeden beş bin izlenmeye kadar değişik paketleri yükleyebilirsiniz. İzleme paketlerinin yüklenmesi bir gün içinde başlayarak hesabınıza yavaş yavaş yüklenmektedir. Site abonelikte olduğu gibi izlenme paketlerinde de müşteriye para iade garantisi veriyor.

https://youtubemarket.net/youtube-abone-satin-al

Leave A Reply

Your email address will not be published.