Yeni iPad Pro 2018 Tasarımını Apple İstemese De Doğruladı

Dünyanın en fazla tercih edilen markaları arasında başta gösterilen Apple, meydana getirdiği etkinlikte yeni Mac ve iPad modellerini kamuoyun önünde tanıtımı yapacak.

0

Dünyanın en fazla tercih edilen markaları arasında başta gösterilen Apple, meydana getirdiği etkinlikte yeni Mac ve iPad modellerini kamuoyun önünde tanıtımı yapacak. Apple’ın lansmanından hemen önce yeni iPad Pro 2018 tasarımı konusunda önemli bir durumlar yaşanıyor. Meydana gelen yeni gelişmeye göre merakla beklenen iPad Pro 2018 modelinin tasarımı Apple tarafından istenmeyerek onay verildi.

Apple’ın 30 Ekim Salı günü meydana getireceği etkinlik ile beraber resmen açıklayacağı yeni iPad Pro tasarımı, iOS kodları sayesinde gün yüzüne çıktı. iOS kodlarında yer edinen simge ile beraber yeni nesil tabletin tasarımı Apple, tarafından büyük olarak doğrulanmış gibi gözüküyor.

iOS kodlarında yer edinen simgeye göre yeni nesil iPad Pro, iPhone 5 modelinden akıllarda kalan yuvarlatılmış ekran tasarımı ile kullanıcıların önüne sunulacak. Yeni nesil tabletinde, uçtan uca ekran tasarıma geçiş meydana getirecek olan Apple, görünen o ki yeni iPad Pro 2018 modelinde devrimsel açıdan diyebileceğimiz yenilikler sağlayacak. iOS 12‘nin beşinci beta sürümünde meydana gelen simgeye göre yeni nesil tabletin ön görünüşü çok farklı olacak. Yuvarlatılmış ekranın dışında, tabletin sağ üst bölümünde bir güç tuşunun da yer edineceğini de belirtmemizde fayda var.

Leave A Reply

Your email address will not be published.