Yaz Kampına Sayılı Günler Kala Başvurular Devam Ediyor

0

Yaz Kampına Sayılı Günler Kala Başvurular Devam Ediyor

Yaz kampı başvuruları devam ediyor. Çocuklarınızın yazın eğitici bir dönem geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kamp seçeneklerini değerlendirin.

Gençlik kampının olması, kampların uluslararası boyutunun olması çok büyük bir avantaj. Güvenlikten ödün vermeyen ve eğiticiliğini profesyonelliğine dayandıran yaz kampı sayesinde çocuklar bir şeyler öğrenmenin tadına varacak. Sadece yaz aylarını güneşi görmek olarak değerlendirmeye son! Artık gidilen kamplarda verilen eğitim ile yazın tadı bir başka! Çocuklar için okçuluk eğitimi, at binme ve çok daha fazlası…

Kurslar

Elbette yaz kampının dışında verilen eğitimler ile Aquakamp size benzersiz bir hizmet sunuyor. Yaş aralığının geniş şekilde sunulmuş olduğu kurslar, öğrenmeniz için bir teşvik. Sunulan yüzme kursunun avantajlı yaş grupları var. Bunları değerlendirerek siz de direkt olarak yüzme öğrenebileceksiniz.

  • Gençlik kampı
  • Uluslararası kamp
  • Yaz kampı

Gibi seçenekleri değerlendirerek, avantajlı şekilde öğrenin…

Kurs seçenekleri içinde yer alan yüzme kursu gençlik kampı gibi seçenekler yaş gruplarına göre veriliyor. Örneğin yüzmenin başlaması için 4 yaş minimum sınır. Bu sınırın üstünde olan çocukların yüz eğitimini bu alanda başarılı olan eğitmenlerden, milli sporculardan alması sağlanıyor. Dilerseniz 55 yaşa kadar sunulan yüzme kursundan siz de faydalanabilirsiniz. Yaş gruplarına özel sınırlamalar ile yüzmenin keyif verici şekilde öğretilmesi mümkün. Yüzme kursu detaylarını öğrenmek ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

aquakamp.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.