Volkan Demirel’den Ali Koç’a: Özür Gerektirecek Bir Durum Yok!

Volkan Demirel’den Ali Koç’a: Özür Gerektirecek Bir Durum Yok!

0

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, Ali Koç’un “özür dilerse affedilir” şeklindeki açıklamalarına yanıt verdi. Demirel, özrü gerektirecek bir davranışının olmadığını söyledi.

Fenerbahçe’de takım kaptanı Volkan Demirel’in kadro dışı bırakılmasının yankıları hala devam ediyor. Tecrübeli kalecinin kadro dışı bırakılmasıyla ilgili ciddi nedenler bulunduğunu ifade eden Ali Koç, özür dilemesi durumunda affedileceğini dile getirmişti. Ancak tecrübeli file bekçisi ne için özür dileyeceğini bilmediğini, kendisine hala kadro dışı bırakılmasıyla ilgili açıklama ve gerekçe sunulmadığını, özür gerektirecek bir davranışı olmadığını belirtti.

 

Volkan Demirel’in kadro dışı kalma nedeninin üst düzey bir yönetici ile yaşadığı tartışma olduğu öğrenildi. Tecrübeli kalecinin üst düzey bir yöneticiye “Ben senden daha iyi Fenerbahçeliyim” dediği ve son noktanın bu olduğu iddia edildi. Tartışma yaşadığı üst düzey ismin de Semih Özsoy olduğu belirtildi.

 

“Ciddi Değiller”

Diğer yandan Volkan Demirel’in Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Comolli ile yaptığı görüşmenin ayrıntıları da ortaya çıktı. Üst üste gelen kötü sonuçların ardından Volkan’a durumu soran Ali Koç ve Comolli, tecrübeli file bekçisinden detaylı bilgi aldı.

 

Takım kaptanı Demirel’in “Takım içerisinde çok fazla yeni transfer var son iki senedir. Yeniler ve eskiler arasında bir bağ tam oluşmadı. Henüz takım olamadık. Bazı oyuncular durumun farkında değil. Ruhsuz ve umursamaz tavırlar oluyor. Herkes aynı oranda ciddi değil” dediği öğrenildi.

 

Volkan Demirel’in takım arkadaşlarının sıkıntılarını henüz sıkıntıları kavrayamadığını düşündüğü, takım arkadaşlarına da bunu sert bir şekilde ifade ettiği, yenilgilerin ardından sık sık soyunma odasında sert uyarılar yaptığı belirtildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.