Volkan Demirel Boluspor maçında 40 metreden gol yedi!

Volkan Demirel Boluspor maçında 40 metreden gol yedi!

0

Boluspor ile Fenerbahçe arasında Bolu’da oynanan hazırlık maçında Volkan Demirel’in yediği gol en çok konuşulan spor olaylarından biri oldu.

Milli maçlar öncesi verilen aralarda hazırlık maçları yapan takımlardan Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel maç sırasında yaklaşık 40 metrelik bir mesafeden gol yedi. Volkan’ın yediği bu gol sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Volkan Demirel Bolusporla Fenerbahçe arasında oynanan hazırlık maçında yine çok konuşulacak bir olaya imza attı. Maçın en önemli gündemlerinden biri hakline gelen Volkan’ın yediği gol yine gündeme oturdu. 2018 Dünya Kupası’nın öncesinde verilmiş olan dinlenme arasında bulunan boş zamanlarını hazırlık maçları ile geçiren takımlardan Fenerbahçe Boluspor ile maça çıktı. Yapılan hazırlık maçında Volkan Demirel 40 metreden atılan topu tutamayarak gol olmasına sebep oldu.

40 METREDEN GOL

Oynanan hazırlık maçının 14.dakikasında Bolusporlu genç futbolcu Burak’ın attığı golle 1-0 Boluspor öne geçmeyi başardı. Maçın tek golünün atılmasında Bolusporlu futbolcu Burak’ın şutu 40 metreden kaleye girerek gol oldu. Volkan çok uzaklardan gelen topu yakalayamayarak takımının yenilmesine sebep oldu. Bu golün kurtarılamamasına Fenerbahçeli taraftarlar tepki gösterdi. Burak’ın çok uzaklardan attığı çok şık bir vuruş Volkan’ı geçerek gol oldu.

Volkan Demirel’in uzaktan yediği bu gol hem spor dünyasında hem de sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.