Vagner Love Ayrılmak İçin Sunduğu Teklif Yönetimi Kızdırdı

Geride bıraktığımız son üç sezon 2 şampiyonluk yaşayan  ve taraftarını mutlu eden Beşiktaş bu yıl ocak ayı transfer döneminde Akdeniz ekibi temsilcilerinden Aytemiz Alanyaspor'dan takıma dahil edilen golcü Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılmak konusunda yönetime şart koştu.

0

Geride bıraktığımız son üç sezon 2 şampiyonluk yaşayan  ve taraftarını mutlu eden Beşiktaş bu yıl ocak ayı transfer döneminde Akdeniz ekibi temsilcilerinden Aytemiz Alanyaspor’dan takıma dahil edilen golcü Vagner Love Beşiktaş’tan ayrılmak konusunda yönetime şart koştu.

Kara Kartal’ın ocak ayındaki ara transfer döneminde Aytemiz Alanyaspor’dan 3 milyon euro bonservis vererek transferini gerçekleştirdiği Brezilyalı santrafor Vagner Love, teknik direktör Şenol Güneş’in gözüne bir türlü girememiş, satılmasına yönünde karar alınmıştı. Sambacı için Beşiktaş’ın beklediği teklifin gelmemesi üstüne Love yönetime başvurup, “Bonservisimi bedavaya verin gideyim” sözlerini söylediği gelen bilgiler arasında yerini koruyor.

Beşiktaş takımından 750 bin euro alacağı olan 34 yaşındaki oyuncunun bu talebi başta başkan Fikret Orman olmak üzere yöneticileri bir hayli sinirlendirdiği iddia edildi. Vagner Love’ın bu isteğini geri çeviren Siyah-Beyazlı yöneticiler, “3 milyon euro bonservis bedelini getir, istediğin yere git” cevabını verdiği ifade edildi.

Brezilyalı golcü Vagner Love’a Brezilya temsilcilerinden Flamengo talip olmuş ancak bonservis ve senelik ücretini fazla bulup geri caymıştı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.