Uygun Fiyatlar ile Kaliteli Taşıma Hizmeti

0

İnsan sirkülasyonu fazla olan İstanbul nakliye hizmeti veren firmalar arasından müşterilerine verdiği güven ve sunduğu kaliteli hizmetler ile ön plana çıkan firma uzun zamandır birçok alanda şehirler arası taşımacılık hizmeti veriyor. Müşterilerinden aldığı eşyaları kendisine emanet edilmiş olarak gören ve sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm aşamaları planlı olarak gerçekleştiren firmada yenilenen teknolojiye karşı düzenli olarak eğitilen personeller bulunuyor. Alanlarında uzman kişilerden oluşan bu personeller evden eve nakliyat işlemlerin de gerekli olan aşamaları gerçekleştirdikten sonra anahtar teslim sonrası müşterilere memnuniyet anketi doldurtarak oradan ayrılıyorlar.

Nakliye İşi Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerinden web adresi üzerinden nakliye talebi aldıktan sonra müşterilerine işi nasıl yapacağını taslaklar ile gösteren firma aldıkları bilgiler doğrultusunda sırası ile keşif ve taşıma ekiplerini adrese yolluyor. Bu nakliye işlemlerinde özel belgelerin olması nedeni ile ofis taşıma işine daha çok dikkat eden firma diğer eşyaları da ambalajlama ve paketleme sonrası araçlara yükleme yapıyor. Nakliyenin yapılacağı adrese gidildiğinde ise eşyaları düzgün şekilde yerlerine yerleştiren firma personelleri çevre kontrolü yaptıktan sonra oradan ayrılıyorlar.

Nakliye Fiyatları

Lojistik sektöründe uygun fiyatlar sunan firmalar arasında bulunan firmada net bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Fiyatların asansör kullanımı, taşınacak yerin mesafesi ve eşya miktarına göre değiştiği firma sunduğu fiyatlara tüm bankalar ile anlaşmalı olarak ödeme kolaylığı sa sağlıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.