Türkiye’de Tarımsal Ürünlerin Öncü İsmi

0


Sağlıklı insanlar ve sağlıklı nesiller için öncelikle sağlıklı tarımsal üretimler gerekmektedir. Sanayi ve ticaret her ne kadar gelişirse gelişsin, tarımın Türkiye’deki önemi hiçbir zaman azalmayacaktır. Ne de olsa temel besin maddelerini elde etmek ancak tarımla mümkün olabilecektir. Bu nedenle her ülke gibi Türkiye’nin de en azından kendisine yetecek kadar tarım yapması gerekecektir. Bu nedenle de tarımsal üretimi mümkün olabilecek en verimli ve en sağlıklı şekilde düzenlemek icap edecektir. Bunu başarabilmek adına da her şeyden önce ilaçlama ve bitki besleme işlemlerinin yapılması sırasında kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat edilmelidir.

Senelerin Verdiği Deneyimin Ürünleri

Ufuk Tarım, bu işte senelerin verdiği deneyim ve işine duyduğu saygı ışığında her zaman için en yüksek kalitedeki tarımsal ürünleri ve gübre her daim en makul fiyatlar üzerinden müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Aynı zamanda bu sektördeki en geniş ürün çeşitliliğine sahip olduğunu ifade etmek de yanlış olmayacaktır. Ne de olsa her tarımsal üreticinin beklentileri, amaçları ve üretim yaptığı alanlar birbirinden farklıdır.

Hal böyle olunca da üretimin amacına hizmet edecek ve tarımsal üreticinin isteklerine eksiksiz yanıt verecek ürünlerin tamamını sunan bu firma, Türkiye’deki tarımın dostu ve en büyük yardımcısı olarak da ifade edilebilir. Nitekim bir defa Ufuk Tarım’ı tercih eden üreticiler, aynı ya da benzer ürünlere bir defa daha ihtiyaç duymaları durumunda tereddüt etmeksizin tercihlerini yeniden Ufuk Tarım’dan yana kullanacaktır. Bu nedenle Ufuk Tarım’ın son derece geniş bir müşteri portföyü bulunur ve Ufuk Tarım müşterilerinin kendisine duyduğu güvenden güç alarak bu sektördeki yerini sağlamlaştırır.

Kaliteli Ürün ve Hizmetleri Uygun Fiyata Alın

Kaliteli tarım ürünlerini ve hizmetleri uygun fiyata almak elbette pek çok tarımsal üreticiye ilginç gelebilir. Ancak Ufuk Tarım’ın başlıca amaçlarından bir tanesi bu anlayışa son vermek ve pek tabii kaliteli hizmetler ile ürünlerin de son derece makul fiyatlar üzerinden satışa sunulmasının mümkün olabileceğini herkese ispat etmektir.

Bu nedenle her biri detaylı analizlerden geçirilmiş üstün kaliteye sahip, en kaliteli markalar tarafından üretilmiş ürünlerin tüketiciye son derece makul fiyatlar üzerinden sunulması Ufuk Tarım açısından asla şaşırılacak bir durum olarak kabul edilemez. Bu sayede verimli ve yüksek niteliklere sahip tarıma herkesin ulaşabilmesi, ülkede tarımın gözle görülür bir ilerleme kaydetmesi amaçlanmıştır.

En Kaliteli Markalara Ait Ürünler İçin Doğru Adres

En kaliteli markalara ait tarımsal ürünler Ufuk Tarım bünyesinde müşterilerle buluşmaktadır. Ufuk Tarım, hiçbir zaman kalitesiz ya da aranan niteliklere tam olarak sahip olmayan; tarımsal üreticilerin beklentilerini layıkıyla karşılamayacak olan ürünleri satışa sunmaz. Bu sayede bu firmadan alışveriş yapacak istisnasız herkes gönül rahatlığı içerisinde Ufuk Tarım’ın sattığı ürünlere güvenebilir. Aynı zamanda bu ürünlerin her biri pek çok uluslararası anlaşma ile de kaliteleri tescil edilmiş olan ürünlerdir. Özellikle Türkiye ve Madrid protokolüne dahil olan ülkelerin tamamında marka tescili bulunan ve senelerdir bu alanda faaliyet gösteren firmalara ait ürünlerin satışa sunuluyor olması, her türden tarımsal üreticiyi memnun etmekle kalmayacak; beklentilerini de aşacaktır.

Kendisini İspat Etmiş Ürünler

Bu firmaların her biri alanında 20 yıla yakın bir deneyime sahip olup tarımsal üretimin verimini ve kalitesini artırmakta benzersiz ayrıcalıklar da sunacaktır. Bu markalar arasında tarımsal üreticilerin en sık tercih ettiği ve en işlevsel buldukları ise Agronom ve Agromix adlı markalardır. Ancak elbette Ufuk Tarım tarafından satışa sunulan ürünler sadece bunlarla da sınırlı değildir. Bunların haricinde daha sayısız markaya ait sayısız ürün çeşidi bulunur. Bunun yanında aynı markaya ait pek çok farklı ürün çeşidi de tarımsal üreticilerin amaçlarına en uygun olan ürünü seçmelerine yardımcı olacaktır.

Ufuk Tarım Kaliteden Emindir

Ufuk Tarım tarafından üretilen ürünlerin kalitesi hiçbir zaman tesadüf değildir. Ne de olsa bu ürünlerin istisnasız tamamı firmanın kendisine ait laboratuvarlarda denetlenmekte ve kaliteli olup olmadıkları gözden geçirilmektedir. Ufuk Tarım tarafından üretilen ya da Ufuk Tarım bünyesinde bir şekilde satışa sunulan hiçbir ürün, bu laboratuvarlarda denetimden geçirilip, analizleri tamamlanmadan piyasaya sürülmeyecektir. Aynı zamanda laboratuvarda yapılan analizlerde gereken kaliteye ulaşamamış ürünlerin de hiçbir zaman Ufuk tarım tarafından piyasaya sürülmesi mümkün olamayacaktır. Ne de olsa Ufuk Tarım, müşterilerinin memnuniyetini ve bu piyasada kendisine duyulan güveni her şeyden çok önemsemektedir. Keza kar amacını da her daim geri plana atmaktadır.

Tarımın İlerlemesi Adına Çalışmalar Devam Ediyor

Ufuk Tarım’ın yukarıda da ifade edildiği üzere amaçları arasında ilk olarak tarımın modernleşmesi, çok daha verimli hale getirilmesi ve yapılan tarımın kalitesinin gözle görülür bir şekilde artırılmasıdır. Hal böyle olunca da Ufuk Tarım’ın sadece tarımsal ürün satması hiçbir zaman kabul edilemez. Ufuk Tarım aynı zamanda tarımda niteliklerin artırılması adına bilgilendirme çalışmaları da icra etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız çalışmaya ve bilgilendirme faaliyetine imza atmış olup, ülkede tarımın ilerlemesi ve tarımsal verimliliğin artması konusunda çok büyük katkıları vardır. Elbette Ufuk Tarım, bunları sahip olduğu deneyim ve bilgiler ışığında gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda pek çok konferans, seminer ve aynı zamanda çiftçi bilgilendirme günleri organize edilmiştir. Halen daha bu gibi çalışmalar aralıksız devam etmektedir.

Sağlıklı Ürünlerle Hem İnsana Hem de Doğaya Saygı

Ufuk Tarım tarafından üretilen ve piyasaya sürülen ürünlerin sağlıklı olup olmadığı da en çok önemsenen hususların başında yer alır. Ne de olsa tarımsal üretim insan hayatını doğrudan etkileyecek bir niteliğe sahiptir. Gerek kısa gerekse uzun vadede insanlara, doğaya ve hayvanlara zarar verilmeden gerçekleşecek bir tarım için Ufuk Tarım tarafından piyasaya sürülen ürünlerin tercih edilmesi son derece faydalı sonuçlar verecektir. Ne de olsa Ufuk Tarım tarafından üretilen hiçbir ürün doğada en ufak bir kalıntı dahi bırakmayacak; hem insanlara hem hayvanlara ve bitkilere hem de toprağa faydalı olacaktır. Üstelik bu fayda Ufuk Tarım’ın hem klasik hem de topraksız tarıma dair ürünleri için söz konusudur.

Uluslar Arası Standartlar Her Daim Çok Önemseniyor

Ufuk Tarım, uluslararası standartlara da en çok önem veren firmalardan bir tanesi olarak bilinir. Bunların arasında en çok ön plana çıkan iki tanesi ise Avrupa’nın HACCP ve İslam dünyasının Helal Gıda Sertifikasıdır. Ufuk Tarım tarafından piyasaya sürülen ürünlerin her biri bu sertifikalara uygun olmakla beraber, firma bu sertifikaların öngördüğü alt sınırlardan çok daha yukarısını hedefleyerek her türlü üretimini gerçekleştirir.

Nitekim Ufuk Tarım’ı bariz şekilde ön plana çıkaran hususlardan bir tanesi de budur. Elbette üretilen ve piyasaya sürülen her türden tarım ürününün bu denli kaliteli ve yüksek nitelikli olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de firmanın kurucusunun bu alanda Türkiye’nin en yüksek eğitime ve deneyime sahip olan insanlarından bir tanesi olmasıdır.

Bölge Ayırt Edilmeksizin Doğru Tercih

Ufuk Tarım tarafından piyasaya sürülen gübre çeşitleri, Türkiye’nin içerisinde yer aldığı coğrafyanın tamamında en verimli ürünleri meydana getirecek niteliğe sahiptir. Hal böyle olunca da tarımsal üretimde gübreleme yapmak isteyenlerin tek tercihi bölgeye bakılmaksızın Ufuk Tarım olmalıdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.