Turist Kadın Para Vermeyince İftira Atarak Saldırdı

Kimliği henüz ortaya çıkmayan bir kadın, Bursa'yı ziyaret için gelen başka bir kadından para talep etti. Kadın, turist kadının para vermemesi üstüne 'Kocama baktın' diyerek vurmaya başladı. Darba maruz kalan turist, çevrede yer alan vatandaşlardan ve güvenlik güçlerinden yardım istedi. Olay bölgesine intikal eden polis ekipleri, olayla alakalı olarak inceleme başlattı.

0

Kimliği henüz ortaya çıkmayan bir kadın, Bursa’yı ziyaret için gelen başka bir kadından para talep etti. Kadın, turist kadının para vermemesi üstüne ‘Kocama baktın’ diyerek vurmaya başladı. Darba maruz kalan turist, çevrede yer alan vatandaşlardan ve güvenlik güçlerinden yardım istedi. Olay bölgesine intikal eden polis ekipleri, olayla alakalı olarak inceleme başlattı.

Mudanya’da feribot iskelesinde bir kadın önce para istediği sonrasında da kocasına baktığını öne sürdüğü turist kadını darp etti. Meydana gelen bu olay, Bursa’nın Mudanya kazasında feribot iskelesinin önünde ortaya çıktı. Meydana getirilen iddialar doğrultusunda, kimliği henüz belli olmayan bir kadın, Bursa’yı ziyarete gelen başka bir kadından para vermesini istedi. Kadın, turist kadının isteği doğrultusunda para vermemesi üstüne ‘Kocama baktın’ diyerek saldırmaya başladı.

Darp edilen turist, etrafta yer alan insanlardan ve polislerden yardım isteyerek bağırmaya başladı. Turist kadının ‘Polis yok mu’ diye bağırması üstüne saldırgan kadın korkarak olay bölgesinden hızla uzaklaşmaya başladı. Olay bölgesi kısa zaman içerisinde intikal eden güvenlik güçleri, olayla alakalı olarak soruşturma açtı. Turist kadının sağlık durumunun ise iyi olduğu olduğu ve hayati tehlikesi olmadığı belirtildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.