Trabzonspor Eren Derdiyok İçin Nabız Yokladı

2017-2018 sezonunu İmparator Fatih Terim önderliğinde şampiyon olarak kapatan Galatasaray'ın golcüleri arasında yer alan Türk asıllı İsviçreli golcü Eren Derdiyok için flaş bir teklif meydana geldi.

0

2017-2018 sezonunu İmparator Fatih Terim önderliğinde şampiyon olarak kapatan Galatasaray’ın golcüleri arasında yer alan Türk asıllı İsviçreli golcü Eren Derdiyok için flaş bir teklif meydana geldi.

Yeni sezona yeni planlar ve yeni hedeflerle girme uğraşında olan Karadeniz temsilcisi Trabzonspor hareketli saatler geçiriyor. Forvet hattında N’Doye ile yollarını ayıran, Rodallega’nın satışı konusunda da birkaç takımla temas halinde olan Trabzonspor, mutlaka santrfora bir takviye gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Bu hususta teknik direktör Ünal Karaman’ın raporları doğrultusunda çalışmalar yürüten Karadeniz temsilcisi, Galatasaray formasını terleten Eren Derdiyok transferi konusunda harekete geçti.

30 yaşındaki oyuncunun kiralanması konusunda formül hazırlayan Bordo-Mavililer, Galatasaray’ın kapısını çaldı. Tecrübeli çalıştırıcı Fatih Terim’in yeni sezon planlamasında yer edinmeyen ve yıllık 2 milyon 150 bin Euro (11 milyon TL) gelir elde eden Eren Derdiyok için Sarı- Kırmızılılar’a, “Ücretini yarı yarıya karşılayalım, bir sene bizde kiralık oynasın” teklifini gönderdiği iddia edildi. Transferdeki tek engelin ise Derdiyok’un, Sarı-Kırmızılarla ile bir yıllık sözleşmesinin kalması oluyor.

Başka bir ekip, İsviçreli futbolcunun transferi konusunda bonservis teklif yaparsa Galatasaray’ın Eren’i satabileceği ifade edildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home