Tesettür Giyimin Vazgeçilmesi Olan Şal Modelleri

0

Tesettür giyim denilince ilk akla gelen şal olmaktadır.Kıyafet ister elbise, ister tunik, isterkap olsun onu tamamlayacak olan şalın rengi ve modelidir. Genel olarak kıyafet üzerine seçilen şal renkleri ve bağlama şekilleri, o kişinin tarzını ortaya çıkarır.

Canlı renkleri seven kişiliklerin tercihi göz alıcışal renkleri olurken, sadelikten yana olanların tercihi soft renklerdir. Kimi kıyafetinin zıttı yönünde seçim yaparak farklı bir ambüans yakalarken, kimi kıyafete yakın tonlarda şal seçimi yapmaktadır.

Sadece rengi değil, kullanma şekli de kişinin seçimidir. Klasiklikten vazgeçmeyenlerin tercihi yine klasik bir şal modeli olurken, gösterişi sevenlerin tercihi ise daha taşlı detaylı modeller olacaktır.

Kullanıldığı Yere Göre Şal Modelleri

Şal kapalı giyimin vazgeçilmezidir. Bu nedenle önemli bir tamamlayıcı kıyafetdir. Günlük yaşamda, mevsimine göre terletmeyen, üşütmeyen kumaşlardan yapılan şallar seçilirken, özel günler hatta nişan düğün gibi kişi için çok önemli günlerde kullanılan şallar daha taşlı, simli, güpür detaylı modeller olacaktır. Nurhira giyim şalmodellerinde de farkını ortaya koymaktadır.

Uygun fiyat avantajı ve şık şallara sahip olmak için https://www.nurhira.com/sal sayfasını ziyaret etmek yeterlidir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.