Talisca Transferinde İngiliz Devinden Flaş Hamle

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş'ın transferdeki 1 numaralı gündemi haline gelen Brezilyalı Anderson Talisca'yla alakalı olarak Portekiz medyasında gündeme bomba gibi yankı uyandıracak bir iddia yapıldı. Yapılan iddialar doğrultusunda Siyah Beyazlılar'ın usta ayağıyla İngiliz takımı Manchester United da yakından takip etmeye başladı.

0

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş’ın transferdeki 1 numaralı gündemi haline gelen Brezilyalı Anderson Talisca’yla alakalı olarak Portekiz medyasında gündeme bomba gibi yankı uyandıracak bir iddia yapıldı. Yapılan iddialar doğrultusunda Siyah Beyazlılar’ın usta ayağıyla İngiliz takımı Manchester United da yakından takip etmeye başladı.

Son haftalarda Beşiktaş gündemini en fazla meşgul eden hususlardan biri olarak bilinen Anderson Talisca ile Brezilya Milli Takımına seçilmesinin ardından oyuncuyla alakalı iddiaların ardı arkası bitmiyor.

Beşiktaş’ın 21 milyon euro bedeli ile beraber satın alma opsiyonuna sahip olan yıldız futbolcu konusunda bugün Portekiz medyasından gündeme bomba gibi gelecek bir iddia ortaya atıldı.

Portekiz’in önde gelen gazetelerinden A Bola’nın yaptığı haber doğrultusunda bonservisi Portekiz ekibi takımlarından olan Benfica’da devam eden Siyah Beyazlı futbolcu için İngiliz devi Manchester United da transfer üçgenine dahil oldu.

Meydana getirilen habere göre, Premier Lig ekibi Manchester United’ın Talisca konusunda 40 milyon euro’yu gözden çıkardığı ifadelerine yer verilirken görüşmelerin ise futbol camiasının önde gelen isimlerinden ünlü menajer Jorge Mendes aracılığıyla devam ettirildiği belirtildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home