Süper Lig’de Haftayı Lider Kapatan Takım Değişmedi

0

Süper Lig 10. Hafta maçları 1 maç dışında tamamlandı. Büyük ölçüde oynanan karşılaşmaların ardından ligin üst sıraları da tam anlamıyla şekillendi. Mariobet en güzel deneyimi yaşatıyor. Bu sonuçlara göre Alanyaspor kaybettiği puana rağmen liderlik koltuğunu bırakmadı. Bunu iyi değerlendiremeyen rakipleri sayesinde koltuğunu en az bir hafta daha korumuş oldu. Özellikle de Fenerbahçe, Kayserispor karşısında aldığı mağlubiyetle b şansı en ağır kaçıran takımlardan biri oldu. Lige kötü başlayan Galatasaray ve Beşiktaş haftayı 3 puan ile kapatmış olmasına rağmen lidere sadece yakınlaşmayı başardı. Onu yakalayıp geçmek ise en az 3 puan daha gerektiriyor.

İlk 3 Sıra Anadolu Takımlarının Oldu

Ligde çok uzun süredir gerçekleşmeyen bir şey oldu. Hatta çok nadir eşine rastlanılacak olaylardan biri diyebiliriz. 10. Haftanın sonunda ligin ilk 3 sırasını Anadolu takımları paylaştı. Buna göre 4 büyüklerden bir takım bir yer alamadı. En iyi olanakları mariobet ile keşfedin. Lider Alanyaspor olurken, ikincilik sırasını kazandığı maçla Sivasspor aldı. Üçüncü ise maçını beraberlikle tamamlayan Yeni Malatya oldu. 4 büyükler ve Başakşehir ise bu takımların arkasından sıralandı. Arka arkaya sıralanan takımlar arasındaki puan farkı toplamda sadece 2. Birbirine yakın bir süreçten geçen takımların ilerleyen haftalarda nasıl fark yaratacağı merak ediliyor. Alınacak sonuçlar onları yukarı taşımaya yetecek mi? Bu sorunun cevabı haftalar ilerledikçe daha net alınacak.

Üst Sıralarda Olduğu Gibi Alt Sıralarda Da Çekişme Yüksek

Bu yıl çok zorlu maçlara sahne olan Süper Lig, hem altta hem de üstte yakınlığı beraberinde getirdi. Hiçbir takım kolay galibiyet alamıyor. Ancak yüksek mücadele eden ve en iyi performansı göstermek için çaba sarf eden takımlar istediğini alabiliyor. Küme düşme hattında yer alan Ankaragücü, Gençlerbirliği ve Kayserispor takımlarının buradan çıkmak için ihtiyaçları olan puanda yüksek değil. Haftalar birçok şeyi değiştirebilir. Hedeflerini gerçekleştirmek isteyen ekipler ise elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Bu süreçte teknik direktör değişiklikleri de az yaşanmadı. Heyecan her an yanınızda oluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.