Sosyal Medyada Stalk Yapanlar İki Kere Düşünecek

0

Stalk yapmak için çok sayıda farklı yolu deneyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı mevcuttur. Öyle ki sahte hesaplar açılarak dahi bu gibi casuslukların yapılması mümkün olabilecektir. Ancak bunu yapanlar bu profil ziyaretçilerinin ne şekilde görüntülenebileceğinden haberdar değildir. Zira bundan böyle profillere izinsiz bir şekilde giren kimseler ele veriliyor. Bu program sayesinde hiçbir sosyal medya casusluğu gizli kalmıyor ve netice olarak son derece kapsamlı bir listeye erişilmesi mümkün olabiliyor. Kullanıcılara ise bu uygulamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Yirmi Dört Saate Ait Detaylar

Stalk yapmak isteyenlerin ele verildiği bu programda son yirmi dört saate ait her türlü detay mevcut. Bu yirmi dört saat içerisinde profili görüntülemeye çalışan herkesi bu listede yer alıyor. Aynı zamanda bu liste daima güncel tutuluyor. Yirmi dört saatin sonuna gelindiği zaman profili ziyaret edenler listesi tepeden tırnağa yenileniyor. Bu sayede çok daha verimli bir hizmet sunulmuş oluyor. Öte yandan instagram giriş paneli gibi bir alandan bu siteye giriş yapılıyor. Yani hesap bilgilerinin girilmesi gerekiyor.

Kim Olduğunun Bir Önemi Yok

Bu sitenin kullanımı neticesinde sunulacak olan raporda her türlü kullanıcıya yer veriliyor ve bunun için herhangi bir şart da mevcut değil. Pek tabii bu sosyal mecrada kullanılmakta olan aktif bir hesabın bulunması yeterli geliyor. Başka bir deyiş ile bu raporda yer alan kimselerin takipçi ya da takip edilen listelerinde yer alma zorunluluğu bulunmuyor.

https://stalkci.org/account/login

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home