Solidworks Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

0

Öğrencilerine farklı alanlarda eğitim vererek kariyerlerindeki basamakları daha hızlı çıkmalarını sağlayan Biladım eğitim merkezi kaliteli uzman kadrosu ve eğitimleri sayesinde öğrencilerine faydalı olmaktadır. Kursu başarıyla bitiren öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika vermekte olan eğitim kurumu, öğrencilerinin memnuniyetini ve öğrenme kapasitesi kavrayarak, bu yol üzerinde derslerini işlemektedir. Farklı ders ve kurs saatlerine sahip olan eğitim kurumunda kişiler, kendilerine uygun saatler için satın alımlar yapabilir.

Solidworks Kursu Kimler İçin Önerilir?

Toplamda 42 saat süren bu kurs öğrenciler tarafından ortalama 7 hafta gibi bir sürede tamamlanarak sertifika almaya hak kazanılır. Makine ve kalıp işleriyle uğraşan, montaj ve tasarım yapan kişiler için oldukça önemli olan programın öğrenilmesi için kursa başvurulabilir. Solidworks kursu makine ve inşaat alanında okuyan ya da çalışanlar, elektronik mühendisliği öğrencileri ve meslek lisesi mezunları tarafından alınabilir. Özellikle teknik ve detaylı çizim yeteneğine sahip, makineyle uğraşan insanlar için de son derece gereklidir.

Kursa Herkes Katılabilir Mi?

Solidworks kursu Kadıköy semtinde verilmektedir. Kurs programı içine dahil olmak için gerekli nitelikler teknik resim konusunu bilmek ve yapabiliyor olmaktır. Çizimler yapılacak olan bu programı kullanabilmek için AutoCad gibi programların da bilinmesi oldukça kolaylaştırıcı olacaktır. Bilgisayar bilen ve teknik resimden anlayan herkes bu kursu alarak başarıyla tamamlayabilir. İnternet üzerinden de katılabileceğiniz Solidworks kursu haftanın iki günü üçer saat sürecek şekilde planlanmaktadır. Uzaktan ve online eğitim olduğu için grup dersleri şeklinde yapılmakta ve 50 saat sürmektedir. Böylelikle, İstanbul ilinde ikamet etmiyor olsanız da rahatlıkla Solidworks kursunu tamamlayarak belge almaya hak kazanabilirsiniz.

Solidworks Kariyerime Ne Katar?

Çizim yapılması gereken işlerle uğraşıyorsanız, aldığınız sertifika sayesinde daha çabuk yükselebilir ve pozisyon atlayabilirsiniz. Öğrenciler için ileride mezun olunduğunda, yaşıtlarının kurs ararken onların iş bularak girmeleriyle sonuçlanabilmektedir. 42 saat eğitim verilen programı hangi uzunlukta tamamlayacağı yine öğrencinin kendisine kalmıştır.

Kursu Alanlar Memnun Kaldı Mı?

Biladım eğitim merkezi hakkında yapılan yorumlarda, bütün öğrenciler verilen derslerden çok memnundur. Farklı alanlarda kullanabilecekleri sertifikalar veren sistemleri sayesinde sıklıkla tercih edilen bir kurum olmuştur. Şirket içi eğitmenleri, makine konusunda deneyimli, mühendislik bitirmiş öğretmenlerdir. Verilen eğitimlerin kalitesi ve devamlılığı öğrencileri diğer sertifika programlarına katılmaya da itmektedir. Bol örnek gösterilerek ve uygulama alanlarına girilerek anlatılan Solidworks programını öğrenmek, uygulamalı derslerle oldukça kolaylaştırılmıştır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.