Şok Transfer İddiası Boateng İstanbul’da

0

Fenerbahçe ara transfer dönemine hızlı girecek olan takımlardan bir tanesi olacak. Geçen yıl yaşanan hayal kırıklığını tüm taraftarını unutturmak isteyen ekip, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Takımda performansından memnun olunmayan isimlerin gitmesine izin verilirken, bazı değerli isimler içinde hazırlık sürüyor. Restbet fırsatları yanı başınızda. Boateng bunlardan bir tanesi oldu. Dünyaca ünlü yıldız şuan Bayern Münih oyuncusu. Savunmada bugüne kadar yaptıkları ile ne kadar yetenekli ve usta bir isim olduğunu gösterdi. Şimdi una yenilerini eklemek istiyor. Fenerbahçe yönetimi oyuncuyu sarı lacivertli renklere bağlamak için harekete geçti. Hatta yıldız ismin İstanbul’a geldiği ve Mirsad Türkcan ile görüşmeler yaptığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Sarı Lacivertli Taraftarı Heyecanlandıran Gelişme

Transfer görüşmesi için oyuncunun doğrudan İstanbul’a gelmesi, alınan yolun ne kadar derin olduğunu gösteriyor. Oyuncunun kulübe kazandırılması için ciddi bir emeğin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu sezonu mutlaka şampiyon olarak tamamlamak için hiçbir masraftan kaçınılmıyor. Hatta şampiyon olmanın ötesinde uzun yıllardır gidilemeyen Şampiyonlar Ligi ile yeniden tanışılmış olacak. Buda aynı zamanda çok ciddi bir gelir kapısı olarak karşımıza çıkacak. Doğrudan Ersun Yanal ile bağlantılı olarak yürütülen çalışmaların nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Tecrübeli ismin yüksek maaşı konusunda da belli fedakarlıklar yapılacak. Savunmada ise gönderilmesi planlanan ismin yerine gelecek.

Adil Rami İle Yollar Kesin Olarak Ayrılıyor

Sezon başında takıma dahil edilen Fransız oyuncudan istenen performans bir türlü alınamadı. Adil Rami sahada takım için yeterince faydalı olamadı. Özellikle de kaybedilen maçlarda yapmış olduğu hatlar ile öne çıktı. Son zamanlarda hocasının da şans vermediği isimlerden bir tanesi oldu. Bu nedenle takımdan ayrılmasına kesin gözü ile bakılan oyunculardan biri olarak karşımıza çıktı. Ara transfer döneminin gelmesi ile beraber Fenerbahçe savunma hattında önemli değişikliklerin olacağını söyleyebiliriz. Mutlak şampiyonluk hedefi için aksilik istenmiyor. Şuan takımın bulunduğu noktadan da memnun olan yönetim için bu durum kesenin ağzını biraz olsun açmak anlamına geliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.