Sinan Engin Kagawa’nın Beşiktaş’ta Kalabileceğini Belirtti

0

Beşiktaş’ın ara transfer sezonunda Almanya Bundes Liga ekiplerinden olan Borussia Dortmund’dan kiraladığı Japon orta saha oyuncusu Shinji Kagawa hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Sinan Engin, “Dortmund opsiyonu Kagawa’ya bırakmış gibi duruyor. Kagawa isterse Beşiktaş’ta kalır” sözlerini söyledi.

Spor yorumcusu ve aynı zamanda Beşiktaş’ın eski idari menajeri Sinan Engin, Sjhinji Kagawa ile Borussia Dortmund’un anlaşmasına göre Japon yıldızın Beşiktaş’ta kalıp kalmaya yönünde kendisinin karar vereceğini öne sürdü.

Beyaz TV’de ekranlara gelen Beyaz Futbol da değerlendirme yapan Sinan Engin, “Anlaşmada opsiyon Kagawa’da. Kagawa isterse Beşiktaş’ta kalır. Dortmund opsiyonu Kagawa’ya bırakmış. Beşiktaş taraftarı ikna ederse Kagawa burada kalır ve Sergen gibi iş yapar. Sergen Yalçın’ın sağ ayaklısı gibi. Kagawa önümüzdeki senelerde burada kalacaktır. Opsiyonunu kullanacağını düşünüyorum. Bu karşılaşmada oyuna girdiğinde nasıl heyecanlıydı, çocuk gibiydi” diye konuştu.

Televizyon yorumcusu Sinan Engin sözlerini “Bu karşılaşmada maçı izlemeye gelen tribünlerin bu kadar dolmasının nedeni Kagawa’nın Antalya’da attığı 2 gol ile herkesi büyülemesi oldu. Taraftara heyecan getirdi” ifadelerini kullanarak sözlerini bitirdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.