Sıfır Araçları Taşıyan TIR Yola Savruldu

Türkiye’nin en kalabalık iki kenti arasında yer alan İstanbul’dan Ankara yönüne doğru gitmekte olan Şahin Caval kontrolü altındaki TIR, araç şoförünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi sonucu devrildi. Kaza sonucunda araç şoförü yaralanırken, sıfır araç yüklü olan TIR'daki altı arazi aracı adeta hurdaya ayrıldı.

0

Türkiye’nin en kalabalık iki kenti arasında yer alan İstanbul’dan Ankara yönüne doğru gitmekte olan Şahin Caval kontrolü altındaki TIR, araç şoförünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi sonucu devrildi. Kaza sonucunda araç şoförü yaralanırken, sıfır araç yüklü olan TIR’daki altı arazi aracı adeta hurdaya ayrıldı.

Ankara TEM Otoyulu’nda sıfır araçları üzerinde taşıyan TIR’ın devrilmesi neticesinde 1 kişi yaralandı. Yol trafiğe kapanırken, ortaya çıkan kaza sonucunda TIR’daki 6 arazi aracı hurdaya döndü. Meydana gelen bu kaza, TEM Otoyolu Çamlıdere Tatak mevkiinde meydana geldi. İstanbul’dan Ankara tarafına yol almakta olan Şahin Caval kontrolündeki TIR, sürücünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi sonucu devrildi. Kaza sonucunda sürücü yaralanırken, sıfır araç yüklü olan TIR’daki 6 arazi aracı hurdaya ayrıldı. Yaralı sürücüye ilk müdahale kazaya tanıklık eden vatandaşlar tarafından meydana getirildi. Sonrasında ise olay bölgesine intikal eden sağlık ekipleri tarafından yaralının tedavisi yapıldı.

Kazayı gören bir vatandaş, TIR’ın yolda yalpalamaya başladığını ve sonrasında ise devrildiğini ifade etti. Kaza sebebiyle TEM Otoyolu’nda uzun araç kuyruğu meydana gelirken, olay bölgesindeki çalışmalar ise devam ediyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.