Serkan Reçber Adım Adım Beşiktaş’a

Adı son zamanlarda son iki sezonun şampiyon takımı ünvanına sahip Beşiktaş ile anılan ve burada Sportif Direktörlüğe geçeceği konuşulan Serkan Reçber TRT SPOR'daki görevini bıraktığı ortaya çıktı. 10 gündür yayınlarda yer alan Reçber'in Beşiktaş ile anlaştığı öne sürülüyor.

0

Adı son zamanlarda son iki sezonun şampiyon takımı ünvanına sahip Beşiktaş ile anılan ve burada Sportif Direktörlüğe geçeceği konuşulan Serkan Reçber TRT SPOR’daki görevini bıraktığı ortaya çıktı. 10 gündür yayınlarda yer alan Reçber’in Beşiktaş ile anlaştığı öne sürülüyor.

Beşiktaş yönetimi Sportif Direktör görevi adına görüşme gerçekleştirdiği Serkan Reçber TRT’deki görevini bıraktı. Bu ayrılık Beşiktaş ile anlaştığı iddialarının alevlenmesine de yol açtı. Hatta Beşiktaş yönetiminin kısa zaman içinde bu anlaşmayı kamuoyu önünde açıklaması bekleniyor.

Beşiktaş yönetimi bir süredir yorumcu ve eski futbolculardan arasında yer alan Serkan Reçber ile görüşme halindeydi. Serkan Reçber cephesinde flaş bir gelişme meydana geldi. Spor kanalları arasında yer alan TRT SPOR’da yorumculuk görevi gerçekleştiren eski futbolcu buradaki görevinden ayrıldı.

10 gündür ekranlarda yer almıyordu

En son 1 Nisan’da meydana getirilen Avrupa Stüdyosu programında yorumculuk yapan Serkan Reçber o günden bu zamana kadar programlarda gözükmüyordu.

Serkan Reçber’in TRT SPOR’da üstlenmiş olduğu görevini bırakması Beşiktaş ile anlaştığı yönünde meydana gelen haberleri doğruladığı yönünde iddiaları güçlendirmiş duruma getirdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.