Şenol Hoca Fernandes Transferine Yeşil Işık Yaktı

Tecrübeli çalıştırıcı Şenol Güneş, 10 numara transferi konusunda ilk olarak takımda görmek istediği Beşiktaş’ın eski orta saha dinamosu Manuel Fernandes için, "Çok yetenekli bir futbolcu, iki yönlü oynayabiliyor. Bize katkı getirir" raporu verdiği kaydedildi.

0

Tecrübeli çalıştırıcı Şenol Güneş, 10 numara transferi konusunda ilk olarak takımda görmek istediği Beşiktaş’ın eski orta saha dinamosu Manuel Fernandes için, “Çok yetenekli bir futbolcu, iki yönlü oynayabiliyor. Bize katkı getirir” raporu verdiği kaydedildi.

Transferde 10 numara arayışlarına hız veren Beşiktaş’ta ismi listenin ilk sırasına konulan Portekizli Manuel Fernandes’e Beşiktaş’ta kaldığı 3 sene boyunca iki şampiyonluk getiren ve taraftarın göz bebeği olan Şenol Güneş’ten onay geldi.

Siyah beyazlıların eski futbolcusunun Lokomotif Moskova’daki karşılaşmalarını takip ettiğini ifade eden deneyimli çalıştırıcının, “İyi bir sezon yaşadı. Çok yetenekli bir isim, iki yönlü oynayabiliyor. Bizim o bölgede daha fazla ara pası, hücum pası üretebilecek ayaklara gereksinimimiz var. Takıma katkı getirir. Fernandes’i alırsanız kesinlikle hayır demem” sözlerini söylediği iddia edildi.

Kara Kartal’ın teknik patronu Güneş’in onay vermesiyle eli rahatlayan başkan Fikret Orman, Portekizli yıldızın menajeriyle temaslarına hız verdi. Kulübüyle bir senelik daha sözleşmesi yer alan Manuel Fernandes’te mali koşulları göz önünde tutacak olan Başkan Fikret Orman’ın diğer alternatifleri de göz önüne koyarak son kararını vereceği ifade edildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home