Samsung Galaxy M20 Türkiye’de ön siparişe açıldı!

0

Samsung’un geride bıraktığımız haftalarda tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonu Galaxy M20 için Hepsiburada‘da özel ön sipariş imkanı sunuyor. Samsung’un ilk çentikli telefonu olarak dikkatleri üzerinde toplayan Samsung Galaxy M20 kullanıcılarla buluşmak için gün sayıyor.

15 – 28 Şubat tarihleri içinde M20 modelinin ön sipariş ile satın almanız durumunda, Hepsiburada üstünden geçerli olacak 250 Türk Lirası hediye çeki sizlere verilecek. 32 GB ‘lık Samsung Galaxy M20 modeline özel olan bu kampanya sayesinde hem uygun fiyatlı bir akıllı telefona sahip duruma geleceksiniz hem de Hepsiburada üstünden kullanabileceğiniz 250 TL hediye çekiniz olacak. Kazandığınız hediye çekini ise 15 Mart – 30 Nisan tarihleri içinde altın alışverişleri dışında bütün ürünlerde kullanabileceksiniz. Ön siparişle kazanacağınız hediye 250 TL’niz 20 Mart‘a kadar hesabınıza eklenmiş olacak.

Çentikli ekranının yanı sıra 5.000 mAh bataryasıyla da dikkatleri üzerine toplayan Samsung Galaxy M20, kolaylıkla bir günü çıkartarak şarj sorununu rafa kaldırıyor. 6.3 inçlik Sonsuz Ekran ise 1080p çözünürlük desteği ile geliyor. 3 GB RAM kapasitesinin yanı sıra artırılabilir 32 GB‘lik depolama hacmi bulunuyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.