Samsung Galaxy A, Bluetooth SIG’den Onayı Kaptı

0

Galaxy M serisinin lansmanı konusunda hazırlıklarını sürdüren Samsung’un, yeni bir Galaxy A serisi üstünde çalıştığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Wi-Fi Alliance ve GeekBench’in sonrasında Bluetooth SIG onayı da aldığı ortaya çıkan Galaxy A50’nin, iki farklı donanımla satışa konulması planlanıyor.

Samsung, bu ayın bitiminde yapılacak olan Galaxy M serisinin lansmanı konusunda planlar yaparken aynı zamanda yeni bir A serisi üstünde de çalışıyor.

Yayınlanan raporlar, 2019 senesinin ilerleyen zamanlarında toplamda dokuz yeni Galaxy A serisi cihazın olduğunu bildiriyor. Bunun dışında Wi-Fi Alliance ve GeekBench’in sonrasında Galaxy A50’nin Bluetooth SIG onayı da aldığı ortaya çıktı. Bahsi geçen cihaz konusunda pek bir şey bilinmese de cihazın GeekBench sonuçları Samsung’un Exynos 7 9610 yonga setlerini kullanacağını söyledi.

Bunların dışında A50’nin 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama sunan bir versiyonuna ilave olarak 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile geleceği ifade ediliyor. Bununla beraber cihazın 24 megapiksellik bir sensöre, ekrana entegre bir parmak izi okuyucusuna ve Android Pie’a sahip olacağı da konuşuluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.