Radiant Dövme Boyaları

0

Radiant Dövme Boyaları

Radiant dövme boyaları, dövmecilerin en sık seçtiği boya markalarından olmaktadır. Çünkü dövme yapımında kullanılan boyaların renklerinin vücutta durması kadar, sağlıksal açıdan sorunlara sebep olup olmaması da oldukça önemlidir. Bu hususta radiant dövme boyaları profesyonel dövmeciler tarafından tercih edilmektedir. Radiant dövme boyalarının yetkili distribütörü Golden Arrow olduğu için tüm boyutlarda ve çeşitlerde boya stoklarda bulunmaktadır.

Stoklardan kolayca elde edilen radiant dövme boyalarının renk seçimi ve boyutları site içerinde ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Yetkili distribütörü olmanın avantajlarından biride dövme boyası alacak kişilerin uygun fiyata ürün sahibi olmasını sağlamak olmaktadır.

Radiant Dövme Boyaları Renk ve Boyutları Nelerdir?

Radiant dövme boyaları satın alındığında her renkte boya tüpüne sahip olabilir. Golden Arrow müşterileri almak istedikleri boya rengini ve tüp boyutunu önceden belirterek ürünlere sahip olabilir. Bu doğrultuda standarttan boyutlar 30 ml’den başlamaktadır.

Özel dövmeler için talep edilen boya renkleri ve boyutları önceden bildirilirse uygun fiyata sahip olunabilir. İnsanların ömür boyu bedenlerinde taşıdığı dövmelerin renk seçimi ve kalitesi oldukça önemlidir. Sanatsal bir mesaj veren dövmelerde kişinin talep ettiği dövmelerin renkleri seçimi bu yüzden oldukça önemlidir.

SİTE ADRESİ : https://www.dovmemalzemesi.com/kategori/radiant-dovme-boyalari

Leave A Reply

Your email address will not be published.