PUBG ve Fortnite’a Rakip Oyun Çıktı: Apex Legends

0

Dünya genelinde en fazla indirilen oyunlarından PUBG ve Fortnite tarafında soğuk duş etkisi uyandıracak Apex Legends adlı oyun, kafalarını karıştıracak gibi duruyor. Ücretsiz dağılan oyunun daha yayınlanmasının üstünden 8 saat geçmeden 1 milyon indirilme rakamına ulaşması şaşkınlık uyandırdı.

PUBG ve Fortnite tarzı bir oyun olarak kayıtlara geçen Apex Legends, yayınlandığı 8 saat içinde 1 milyondan fazla defa indirilince bütün dikkatleri üstünde toplamayı başardı. 8 saat gibi bir zamanda kendi rekorunu kıran oyun, ücretsiz bir Battle Royale oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunun yapımcısı olan Respawn Entertainment’ın kurucusu Vince Zampella, konuyla alakalı olarak meydana getirdiği açıklamada şaşkınlığını gizleyemedi ve ilk günden önemli bir başarı elde ettiklerini belirtti.

Oyunu oynayanların yorumlarına bakıldığında da Apex Legends’in olumlu yönlerinin öne çıktığı gözler önüne seriliyor. Oyunda şu an için yalnızca bir adet mod bulunuyor olsa da, oyuna olan ilginin bu şekilde sürmesi durumunda yeni modların geleceğini söylemek pek de yanlış olmayacaktır. Apex Legends’i indirmek konusunda önce Origin uygulamasını bilgisayarınıza indirmelisiniz. Sonrasında da varsa hesabınızla giriş gerçekleştirin veya hesap oluşturduktan sonra Origin hesabınıza giriş yapın. Ardından da mağaza sayfasına giriş yaparak Apex Legends araması yapmanız durumunda oyuna kolayca erişebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.