Pubg Mobile Canlı Yayın

0

Pubg Mobile Canlı Yayın

Günümüzde mobil online oyunlar birçok kişinin tercih ettiği eğlence alanlarıdır. Bu noktada son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilen pubg mobile bu alanda öncü oyunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun bir savaş oyunu içerikli olup çeşitli kişilerle online olarak oynanabilmektedir.

 Oyun içerisinde ünlü kişilerden biri olan ve theShaws olarak bilinen Kamuran Sönecek sizlere pubg mobile canlı yayın fırsatıyla oyun hakkında çeşitli bilgiler sunmakta ve birlikte oyun oynama fırsatı yaratmaktadır. Sizlerde bu noktada Kamuran Sönecek tarafından video paylaşımları yapılan kanallarda kendisinden oyun hakkında bilgi alabilir ve birlikte oyun oynama şansı yakalayabilirsiniz.

 Kamuran Sönecek ya da bilinen nick ismi ile theShaws birçok platform üzerinden sizlere pubg mobile oyunu hakkında bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Bu platformlar arasında YouTube kanalları, dlive platformu ve twitch üzerinden canlı yayınlar yer almaktadır. Ayrıca Facebook üzerinden de video paylaşımları bulunmaktadır.

 Sizlerde Kamuran Sönecek ya da namı diğer oyun ismi theShaws ile anılan oyuncunun kanallarına girerek bu meşhur oyun hakkında birçok bilgi paylaşımı sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken YouTube kanalı, Dlive, Twitch ve Facebook gibi alanlar üzerinden theShaws olarak aratarak Kanalda yayınlanan videoları izlemek olmalıdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.