Profesyonel Vip Temizlik

0


Ülke genelinde hizmet ağını geniş çaplı bir şekilde yürüten Tekdezvip şirketi, su tesisatı temizliği, su analizi, su deposu temizliği gibi pek çok alanda temizleme, dezenfekte ve izolasyon hizmeti sunuyor. Dinamik, işini seven ve eğitimli kadrosu, etkili çözüm yöntemleri ve sertifikalı çalışıyor olması yönüyle ülkemizde en kıdemli şirketler arasında yer alıyor. Her koşulda dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma anlayışı sürdüren firma, garantili hizmet sağlıyor. Ozonla sebil temizliği alanında sektörün en güvenilir ve profesyonel firmalarından bir tanesi olarak hizmet veren Tekdezvip, kaliteli hizmet vermek adına tüm personellerini eğitim aşamasından geçiriyor. Uzman ekibi sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet ulaştıran firma vip hizmetleri arasında su deposu temizleme uygulamalarını kaliteyle buluşturuyor.

Tekdezvip Şirketi

Yüksek kalite standartları ölçeğini baz alan Tekdezvip firması, kaliteli ve profesyonel hizmet kapsamında MSDS raporları, CE kalite belgeleri, iş güvenliği sözleşmesi, iso 9001 kalite yönetimi sertifikası gibi birçok kalite standardına uygun yetki ve donanıma sahip bir şirket olma özelliği gösteriyor. Tüm personellerini çalışma aşamasından önce 3 yıllık eğitim programına tabi tutan firma, personelleri için yeterlilik belgesine sahip olmasının yanı sıra güven, kalite, profesyonel çalışma prensibiyle hizmet garantisi veriyor.

Yılların verdiği tecrübe ve iş deneyimi neticesinde bugün ülkemizin lider temizlik şirketleri arasına yerini alıyor. Çevre dostu uygulamaları, dürüst iş ahlakı, müşteri memnuniyetini baz alması ve bu yönde başarılı işler yapmaya gayret göstermesi şirketin büyümesini ve olumlu referanslar almasını sağlıyor. 7/24 kesintisiz hizmet ulaştırma, tüm illere kaliteli hizmet sağlama ve garantili hizmet verme konusunda kendini kanıtlamış olan Tekdez V.i.p şirketi, temizleme, dezenfektasyon ve izolasyon konusunda mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyor.

Tekdezvip Firması Hizmetleri

Ülkemizde 81 ile hizmet ulaştıran Tekdezvip firması, izolasyon, dezenfektasyon ve temizleme çalışma alanlarında uzman kadrosu, deneyim ve bilgi birikimi, son teknolojiye dayalı alet ve uygun metotlarla hizmet sunan bir firma olarak etkin ve kalıcı çözümlere imza atıyor. Sahip olduğu pozitif referanslar ve kalite ve yeterlilik belgeleri firmanın gelişiminin önünü açıyor. Tekdezvip hizmetleri; su sebili ozon temizliği, su deposu izolasyon uygulamaları, su deposu temizlik uygulamaları, havuz ve denge tankı temizliği, su analizi, hizmet öncesi ücretsiz keşif, soğutma kulesi temizliği gibi farklı hizmetlerden oluşuyor. Firma hizmetlerini temin ederken dürüstlük, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Ozonla Su Sebili Temizliği

Yaz kış sıcak ve soğuk su ihtiyacını büyük ölçüde karşılayan su sebilleri, alışveriş merkezlerinden hastanelere, evlerimizden diğer kamu kurum ve kuruluşlarına kadar birçok yerde kullanıma sahiptir. Küçük ev tipi sebil ve büyük sanayi tipi sebil şeklinde iki farklı çeşidi bulunan su sebillerinin temizliği temiz su kullanımını sağlamak için önemli bir işlemdir. Bu temizliğin usulüne uygun bir şekilde titizlikle temizlenmesi için yetkili ve onay belgesi almış firmalar tarafından gerçekleştirilmesi de mühim bir konudur. Sebillerin temizliği hususunda en temel amaç, mikrop ve bakterilerin üremesini ve çoğalmasını kırmak ve yok etmektir. Sebil temizliğinde ozon kullanan Tekdezvip firması, ozon ile su harici hiçbir madde kullanmıyor. Titiz bir şekilde ivedilikle sebil temizliği hizmeti veren firma tamamen onaylı ve yetkili belgelerle işlem yapıyor. Ozonlama belgesine sahip olan firma ve personel yeterliliği profesyonel temizliğin garantisini veriyor.

Ortam Dezenfektasyonu

Mantar, mikroorganizma, patojen türü canlılar insan sağlığı için birtakım riskler oluşturan ve gözle görülemeyen canlılardır. Bu tür canlıların ortamda sağlık için oluşturacağı riskin kırılması ve üremelerinin engellenmesi için ortam dezenfektasyonu işlemine ihtiyaç duyulur. Bu işlemin profesyonel firmalar eşliğinde yapılması daha iyi sonuç alınmasını sağlar. Tekdezvip firması, bu anlamda ortam dezenfektasyonu için gerekli donanım ve eğitimli personele sahip bir firma olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda firma, kullanmakta olduğu tüm dezenfektanların peroksit içermesine ve maksimum verim alınması için doğru yöntemler kullanılmasına hassasiyet gösteriyor. Ulv cihazları eşliğinde yapılan ortam dezenfektasyonu tamamen Salık Bakanlığınca ruhsatlı olup, gerekli belge ve sertifikalara sahip bulunuyor.

Su Deposu İzolasyonu

Gerek suyun aşındırıcı etkisi gerekse kullanım ve zaman faktörüne bağlı olarak meydana gelen yıpranma ve çatlaklar su depolarının izolasyonunun yapılmasını zorunlu kılar. Su depolarında gözlemlenen su kaçakları temiz suyun kirlenmesine ve suyun steril yapısına zarar verir. Bu yüzden metal alaşım, beton veya bir başka malzemeden yapılan ve kendi içinde çeşitlilik gösteren su depolarının yapım malzemesine göre izolasyonu yapılmalıdır. Tekdezvip, su deposu izolasyonu alanında tüm Türkiye’ye hizmet ulaştıran bir firma olarak izolasyon hizmeti öncesinde ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti sunuyor. Uzma personeller yardımıyla depo malzemesine uygun izolasyon yöntemi benimseniyor ve kusursuz iş teslimi yapılıyor. Hizmet sonrası gerekli kontrollerin ardından temiz su dolumu yapılıyor.

Su Deposu Temizliği

Evlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında ve diğer alanlarda su depolarının kullanım sahası genişlik gösteriyor. Su kesintisi gibi suya erişim sıkıntıları gibi durumlarda çokça ihtiyaç duyulan depoların temizliği ve steril olması hassasiyet gösterilmesi gereken bir alan olmakla birlikte temizliğinin nasıl ve kimler tarafından yapılacağı da önemlidir. Tekdezvip temizlik şirketi, su deposu temizliğinde uzman teknik personelleri ve son teknolojiye dayalı aletlerle titiz bir şekilde temizlik hizmeti sağlıyor. Belirli periyotlarda yapılan su deposu temizlikleri depodaki suyun temiz bir şekilde kullanılmasını, hastalıkların önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda deponun fiziksel ve kimyasal açıdan kullanılabilir vaziyete kavuşturulmasını sağlar. Su depolarının içerisinde kapak veya çatlak aralarına sızan kirliliğin, örümcek, böcek veya fare gibi canlıların yok edilmesi ve temizlenmesi için talep eden müşterilerinin çağrılarını en kısa süre içerisinde cevaplamaya çalışan Tekdezvip şirketi, randevu sistemi oluşturuyor ve dezenfekte işlemlerini ivedilikle gerçekleştiriyor.

Su Analizi Hizmeti

Günümüzde yaşam alanlarında musluklardan, sebillerden veya diğer kullanım mekanizmalarından ulaşan suyun temizleme işlemi öncesi ve sonrasında analizi yapılabiliyor. İster kuyu suyu analizi, ister çeşme suyu ve içme suyu analizi fark etmeksizin tümünde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler tercih ediliyor. Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış olan bünyesinde tüm yetki ve belgeleri barındıran Tekdezvip şirketi, profesyonel ekipleri aracılığıyla steril şişelere aldığı su örneklerini gerekli laboratuvarlara gönderiyor. Su analizi hizmeti sonrasında istenmedik sonuçlar alındığı taktirde temizlik ve dezenfekte hizmeti için gerekli desteği sunuyor.

Su Tesisatı Temizliği

Günlük hayatta kullandığımız suların ne derece temiz ve steril olduğu, su deposu veya şebekeden gelen suyu taşıyan su tesisat borularının temizliğine bağlı olabilmektedir. Su tesisat boruları plastik veya bakır malzemesinden oluşmakla birlikte şebeke ya da su deposundan gelen su kirli olduğu durumlarda su tesisatları da kirlenir. Bu yüzden su depolarının temizliğinden ziyade su tesisatlarının temizlenmesi daha da önem arz etmektedir. Tekdezvip temizlik şirketi, su tesisatı temizliği hizmeti sunarken boruların hangi malzemeden yapıldığına dikkat ederek tesisat borularının malzemesine uygun dezenfektasyon yöntem ve tekniklerini kullanıyor. Profesyonel kadrosu kontrolünde yapılan tesisat temizliğinden sonra son kontrolleri yapan firma, temiz suya erişimi kolaylaştırıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.