Paykasa Kart Resmi Merkezi

0

Paykasa kart bir çok platform üzerinde yapılan alışverişlerde geçerli olan bir kart. Kart ön ödemeli olarak işlev görüyor. Basit, hızlı ve güvenli alışveriş isteyenlerin son zamanlarda oldukça tercih ettiği bir kart. Çok işlevli olması da tercih sebeplerinden birisi. Kartı almak isteyen kişiler kolay bir şekilde paykasamerkezi.com sitesine girerek karta sahip olabilir.

Kullanım Alanı ve Özellikleri

Kartın üzerinde 16 haneli bir numara bulunuyor ve kart yüzde yüz olarak güvenli olduğu gibi tek kullanımlık bir kart. Alışverişlerinde kredi kartı kullanmak istemeyenlerin tercih ettiği bir kart.

Kullanım alanı olarak en çok online olarak yapılan alışverişler de tercih ediliyor. Bahis sitelerinde de kullanım alanı yaygın. Ayrıca uluslararası olarak oynanan oyunlarda da kullanımına sık rastlanmaktadır. Kartı satın almak için dolandırıcılık ihtimaline karşı resmi satış yerlerinden almayı bir çok kişi tercih etmektedir. Özellikle satın almak için tercih edilen internet sitesinde SSL sertifikasının olup olmadığına mutlaka bakılmalıdır. Bunu anlamak için girilen sitenin sol kısmında yeşil kilit olması gerekmektedir.

https://www.paykasamerkezi.com/

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.