Organizasyonda Bir Numara

0


İnsanlar özel günlerini unutulmaz yapmak isterler ve bunun için çeşitli organizasyonlara ihtiyaç duyarlar. Genellikle aileler ilk bebeklerinin doğumunda, hastane odası süslemesi, bebek odası süslemesi, doğum günü özel organizasyonları, diş buğday günleri gibi tüm özel günleri için unutulmaz anlar yaşamak isterler. Cansın Event Organizasyon firması tüm bu konularda çeşitli hizmetler sunuyorlar. En çok talep aldıkları organizasyonlardan birisi doğum odası süsleme işleridir. Bunun yanında hastane odası süsleme aldıkları talepler arasında gösteriliyor. Baby shower nedir son yıllarda trend olan bir organizasyon olarak, bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için çeşitli etkinliklerin düzenlenmesidir. Bu organizasyon özellikle Amerika ülkelerinde kutlanırken son yıllarda ülkemizde de ilgi görmeye başlamıştır.

Cansın Event Organizasyon

Vıp Girişim A.Ş şirketi çatısı altında yer alan ve tüm faaliyetlerini bu kurum altında yürüten bir organizasyon şirketi Cansın Event Organizasyon firması hizmetlerin www.cansinevent.com sitesi üzerinden müşterilerini duyuruyor. Çeşitli etkinlikler için harika bir organizasyona ihtiyaç duyduğunuzda bu firmanın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma sizler için en iyi çalışmaları yaparak tüm müşterilerinizin memnun kalmasını, gelen misafirlerin keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyorlar. Hayal ettiğiniz organizasyonlar için bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Organizasyonda Kullanılan Ürünler

Cansın Event Organizasyon firması, tüm organizasyon türlerinde kullanılacak olan ürünleri kendisi karşılamaktadır. Hediyelikler, ikramlar, kapı süslemeleri, isimlik çalışmaları gibi tüm özel çalışmalar firma tarafından karşılanıyor. Firma ile yapacağınız anlaşma sonunda kullanılan tüm ürünler size kalıyor ve sizler hatıra olarak onları kullanabiliyorsunuz. Organizasyon sonunda size bıraktıkları ürünler arasında, kapı süsleri, isme özel hazırlanan panolar, ikramlıklar, takı yastığı, anı defteri ve kalemi, hediyelikler bulunmaktadır.

Doğum Odası Organizasyonları

Özellikle genç anneler ilk bebeklerinin doğumları için özel organizasyon ile doğum odası süslemeleri yaptırmaktadır. Firma tüm aileler için doğum odası süsleme işlemlerini yapıyorlar ve doğum yapan annenin hastanede kaldığı sürece odanın süslenmesi ve gerekli ziyaret organizasyonlarını düzenliyorlar. Doğum sonrası genellikle hastanede 2 gün kalındığı için, organizasyon planları 2 günlük olarak yapılıyor.

Cansın Event Organizasyon doğum odası organizasyonlarını 2 günlük olarak planlıyor ve müşterileri ile anlaşmayı 2 gün üzerinden yapıyorlar. Müşteriler dilerlerse daha fazla kalacakları durumlarda ekstra gün hizmeti satın alabiliyorlar. Organizasyonlar normal doğumlar için 1 gün, sezaryen doğumlar için 2 gün olarak planlanıyor. Doğum öncesinde firma ile anlaşma yaparak, planlanan doğum günü odanızın hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Firma müşterilerine hizmet verebilmek için 7/24 hizmet veriyor ve talep durumunda birkaç saat içerisinde doğum odası hazır duruma getiriliyor.

Kullanılan Ürünler

Özel günler için farklı organizasyonlar planlayan kişiler Cansın Event Organizasyon firması ile yapacakları anlaşma ile hangi tür ürünlerin kullanılacağını, verilecek hizmete göre ücret anlaşması yapıyorlar. Organizasyonlarda kullanılan ve misafirler tarafından zarar verilen birçok ürünler organizasyon öncesi yapılan anlaşmada belirtilen ürün fiyatları üzerinden ücretlendiriliyor ve müşteri tarafından karşılanması sağlanıyor. Bu anlaşma kapsamına demirbaş ürünler dahildir. Diğer ürünler müşteriye ait olduğu için zarar görse de ücret talebinde bulunulmaz. Firma uzun yıllar verdiği hizmet tecrübelerinden faydalanarak tüm organizasyonlarında dayanıklı ve kaliteli ürünler kullanmaya çalışıyor.

Doğum Günü Organizasyonu

Çocuklarınız için düzenlemeyi düşündüğünüz tüm doğum günü organizasyonları için ister evinizde isterseniz özel mekanlarda en iyi düzenlemeleri isteyebilirsiniz. Cansın Event Organizasyon firması hizmetlerini inceleyerek kendinize daha önceki konseptlerden birisini beğenerek seçim yapabilirsiniz. Doğum günleri organizasyonları bebekleriniz için ömür boyu unutulmayan özel günlerdir. Kendinizi mutlu etmek, çocuklarınızın eğlenceli bir gün geçirmesi ve misafirlerinizin en iyi şekilde ağırlanabilmesi için en iyi doğum günü organizasyonları için Cansın Event firmasından yardım alabilirsiniz. Firma doğum günü kutlanılacak olan mekana göre organizasyon planlamaları yapıyor ve sizlere en iyi seçenekleri sunuyorlar. Seçimi sizler yapıyorsunuz ve sizin seçtiğiniz düzenleme ve organizasyon uygulamasını Cansın Event Organizasyon yapıyor.

Baby Shower Organizasyonu

Baby Shower yurtdışında yaygın olarak düzenlenen bir organizasyondur. Son yıllarda ülkemizde de yapılmaya başlandı ve giderek yaygınlaşıyor. Bu organizasyonlar anne adayları için en heyecanlı işlerdir. Çeşitli ikramlıkların, pastaların ve kostümlerin hazırlanması yorucu işlerdir ve özel olmasına özen gösterilmektedir. Yurtdışında baby Shower organizasyonları aileler ya da anne adayının arkadaşları tarafından yapılırken, ülkemizde anne adayı tarafından yapılmaya çalışılmaktadır.

Cansın Event Organizasyon bu konuda da sizlere yardımcı olduğunu ve düzenlemek istediğiniz organizasyon çalışmalarını yapıyorlar. Firma tüm organizasyon planlamalarınızın kusursuz olarak yapılmasını sağlıyor ve sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı düşünüyorlar. Firmanın internet sitesinden daha önce yapılan organizasyon hizmetlerine ait resimleri inceleyebilir ve bu resimlerden yola çıkarak kendisine bir planlama yapabilirsiniz. Firma tüm hizmetlerinizi sizlerin talepleri doğrultusunda şekillendirmektedir. Organizasyonun nasıl yapılacağı konusunda hiçbir fikriniz yoksa sizlere en iyi seçenekleri ve nelerin yapılabileceğini sunuyorlar.

Diş Buğdayı Kutlamaları

Bebekler doğduktan sonra belirli bir aya geldiklerinde dişleri çıkmaya başlar. Anneler bebeklerinin ilk dişi çıktığında duydukları mutluluğu çevresi ile paylaşmak ve bebeğinin ilk dişinin çıkışını kutlamak isterler. Bunun için aile ve arkadaş çevrelerini davet ederek onlara çeşitli ikramlarda bulunmak, çeşitli eğlenceler düzenlemek isterler. Cansın Event Organizasyon firması, bebeklerin doğumunda, doğum günlerinde ve diş günlerinde sizlere özel organizasyon hizmetleri sunuyorlar.

Bebeklerin ilk dişinin çıkışını kutlamaya diş buğdayı denilmektedir. Buğday kullanılarak çeşitli ikramlıklar hazırlanır ve gelen misafirlere ikram edilir. Firma ikramlıkların hazırlanması, bebek odasının ya da kutlama yapılacak olan alanın süslenmesi, masa düzeni, özel hediyeliklerin hazırlanması, isimliklerin hazırlanarak bebeğin isminin yazılması, resim çekme gibi tüm işlemleri özenle yapıyorlar. Diş buğdayı günleri kutlamaları, bebeklerin dişlerinin daha sağlam ve daha sağlıklı olması dileğiyle yapılan bir organizasyondur.

Doğum Fotoğraflarının Çekimi

Bebeğin doğum anı geldiğinde anne ve tüm aile çevresi büyük bir heyecan yaşar ve bu heyecan insanlara yapılacak birçok işi unutturur. Birçok aile bebeklerinin doğum sonrası anlarını fotoğraflayarak o anlarını ölümsüzleştirmeye çalışırlar. Bunun için Cansın Event Organizasyon firması fotoğraf çekim hizmeti vererek doğum sonrasında bebeğinizin her anını fotoğraflamaktadır. Bu hizmetleri doğum sonrası, doğum günleri ve diğer özel günler içinde firmadan talep edebilirsiniz. Firma yapmış olduğu tüm fotoğraflama işlemleri sonunda bebeğiniz için özel bir albüm hazırlar ve tüm fotoğrafları ile birlikte sizlere teslim eder. Bu hizmeti ile bebeğinizin ilk günlerini ömür boyu resimlerde ya da video görüntülerinde görmesini sağlar.

Organizasyon Hazırlıkları

Cansın Event Organizasyon Vip Girişim A.Ş bünyesinde vermeye çalıştığı tüm organizasyon hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışan bir firmadır. Sizler tüm özel günleriniz için, doğum odası, doğum günü, diş buğdayı gibi tüm özel organizasyon hizmetlerini bu firmadan satın alabilirsiniz. Sizler sadece kutlama yapacağınız yeri gösteriyorsunuz ve firma o alana göre yapılması gereken tüm düzenlemeleri, ürün yerleştirmelerini, süslemeleri, misafirlere sunulacak olan ikramlıkların hazırlanmasını yapıyorlar.

Firmanın bu hizmetlerinden faydalanarak özel gününüze gelecek olan tüm misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamış ve sevdiklerinizle mutlu bir gün geçirmiş olursunuz. Organizasyon sonunda firma sadece kendisine ait demirbaş ürünleri almakta, diğer tüm süslemeler ve ikramlıklar size kalmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.