Nuri’den Cengiz’e Övgü Dolu Sözler

Bundesliga takımlarından Werder Bremen’de top koşturan Nuri Şahin, Roma'nın oyuncusu Cengiz Ünder hakkında açıklamalar yaptı. Şahin, "Altınordu'da çok iyi altyapı eğitimi aldığını iyi ve zeki bir futbolcu olduğunu” ifade etti.

0

Bundesliga takımlarından Werder Bremen’de top koşturan Nuri Şahin, Roma’nın oyuncusu Cengiz Ünder hakkında açıklamalar yaptı. Şahin, “Altınordu’da çok iyi altyapı eğitimi aldığını iyi ve zeki bir futbolcu olduğunu” ifade etti.

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekipleri arasında olan Werder Bremen’de forma şansı bulan Nuri Şahin, Roma’da top koşturan Cengiz Ünder’e övgü dolu sözler söyledi. Nuri Şahin, Sport Bild dergisine yapmış olduğu röportajda, İtalya Birinci Ligi (Serie A) takımlarından Roma’nın sağ kanadında görev alan milli oyuncu Cengiz Ünder hakkında “Altınordu’da çok iyi altyapı eğitimi alan iyi ve zeki bir oyuncu.” açıklamalarını yaparak övgü dolu sözler sarf etti.

Altınordu’nun Türkiye’nin en iyi altyapı sistemiyle çalıştığını ve gençleri bilinçli bir biçimde Avrupa piyasası için yetiştirdiğine sözlerine ekleyen Nuri, Cengiz’in sağdan içeriye gelerek sol ayağıyla şut atabildiğini ve oldukça bu konuda başarılı olduğunu kaydetti.

30 yaşındaki Nuri Şahin, Cengiz’in Bayern Münih’te forma şansı bulan tecrübeli Hollandalı sağ kanat oyuncusu Arjen Robben’in halefi olup olamayacağına alakalı yapılan soruya, karşılaştırma yapmak istemediğini, Hollandalı futbolcunun 34 yaşında olmasına karşın inanılmaz performans ortaya koyduğunu ve halen iz bıraktığını aktardı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.