MERSİN’DE KIYMA MAKİNASIYLA PROFESYONEL CİNAYET

0

2015 yılında otobüste vahşice katledilen Özgecan ASLAN’ın ardından binlerce kadın cinayeti yaşandı. Bu kadın cinayetlerde en korkutucu olanı da Özgecan ASLAN’ın kuzeni üzerine yapılan cinayetti. Bu cinayet herkesin kanını dondurdu. Eşi tarafından vahşice katledilen Cemile ERTÜRKOĞLU, cinayetinde perde arkasına gizlenen olayın aslı ortaya çıktı.

Eşi tarafından kıyma makinası ile ölüme terk edilen Cemile ERTÜRKOĞLU’nun yıllardır eşi ile sorun yaşadığı çevredeki vatandaşlar tarafından aktarılan bilgiler arasında önemli sırada yer alıyor. Özgecan ASLAN’ın kuzeni Cemile ERTÜRKOĞLU’nun eşi Mustafa E. Önce karısının boğazını kesti. Boğazını kesme işlemi bittikten sonra Mustafa E. Cesedi kıyma makinasına yerleştirdi. Cesedi ortadan kaldırmaya çalışan Mustafa E. çıkılmaz bir yola girişti artık. Herkes, Mustafa E.’nin müebbet hapis yemesini talep ediyor. Tüm vatandaşlar kadınlara yapılan bu zalimce cinayetleri esefle kınıyor. Kadın, erkek herkes kadınlara yapılan şiddet, tecavüz ve cinayet gibi olayları sosyal medyada isyan ederek tepkide bulunuyor. Emine Bulut’a yapılan cinayet de boğazının bıçakla kesilmesi üzerine olmuştu. Aynı şekilde Cemile ERTÜRKOĞLU’nun da eşi tarafından boğazı kesilerek vahşice katledilmesi gerçekleşmişti. Vatandaşlar aynı taktikle cinayet işlemelerinin onlara zevk verici bir unsur oluşturup oluşturmadıklarını düşünüyor. Cinayete sebep olan insanların genelde bıçakla boğaza hücum ettikleri en çok rastlanan haberler arasında yer alıyor.

Cemile ERTÜRKOĞLU da bıçakla yapılan cinayetlerin birinde kurban olarak seçilmişti. Eşi tarafından bir an olsun düşünülmeden bıçakla boğazı kesilmişti. Boğazını kestikten sonra cesedi kıyma makinasından geçiren Mustafa E. parçaları farklı farklı bölgelere pay etmişti. Bu olay 28 Kasım 2018 tarihinde Mersin’in Akdeniz ilçesinde bulunan Bahçe Mahallesi’nde meydana gelmişti. Olaya ilişkin herhangi bir delil bulunmamıştı. Mustafa E.’ye Mersin 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanma kararı çıkmıştı. Şimdide Mustafa E.’ye müebbet hapisin getirmesi gündeme oturan haberler arasında. Çünkü Mustafa E.’nin yaptığı cinayete ilişkin gizli perde aralanıyor. Mustafa E. cinayeti planlamadan gerçekleştiğini açıkladı. Çevredeki vatandaşlara göre de Mustafa E. karısını öldürdükten sonra markete gidip rahatça alışverişini yapmış, sonra komşusuna gelerek çay içmişti. Bu bilgilerin yanı sıra cinayeti gerçekleştirdiği bölgede de diş fırçasıyla temizlik yaptığı iddiaları internete yayılan bilgiler arasında bulunuyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.