Max Kruse ve Vedat Muriç İçin Özel Çalışma Programı Hazırlandı

0

Max Kruse ve Vedat Muriç İçin Özel Çalışma Programı Hazırlandı

Bu yıl gösterdiği performans ile taraftarının yeniden gönlünü kazanmayı başaran Fenerbahçe, liderlikte iddialı takımlardan biri oldu. Alacağı puanlar ile beraber geçen senenin kötü izlerini tamamen silmek istiyorlar. Özellikle de elde edilecek bir şampiyonluğun çok büyük önemi olacak. Bunun için tüm kozlarını sahaya sürerek kazanmak isteyen teknik heyette sakatlıklar can sıkıyor. Betpas değerli olanaklar sunuyor. Çok değerli sakat oyuncular için hazırlanan özel program ile hafta sonu oynanacak olan maça yetiştirilmeleri isteniyor. 24 Kasım Pazar günü oynanacak olan Yeni Malatyaspor kadrosunda Ersun Yanal güvendiği isimleri sahada görmek istiyor. Liderlik için önemli şanslardan biri olacak.

Sakatların Durumu Maç Günü Belli Olacak

Max Kruse ve Vedat Muriç takımın en etkili isimleri arasında yer alıyor. Özellikle de Vedat bu yıl attığı goller ile Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekmeyi başardı. Taraftarın kısa sürede sevgilisi haline gelen ismin performansı göz doldurdu. Bu yıl sarı lacivertli takımının gol yollarındaki en büyük silahı oldu. Zorlu dış saha maçına onun eksikliğinde çıkmak istemeyen teknik ekip, özel bir program hazırladı. Sakat oyuncular bu özel program dahilinde çalışıyor. Mutlaka zaferle dönülmesi istenen maça hazır olmaları hedefleniyor. Tüm bu çalışma programının neticesi ise maç günü alınacak. Pazar günü verilecek olan karar ile oyuncuların son durumu göze alınarak, oynayıp veya oynamayacakları belirlenecek.

Yıldız İsimlerin Arzusu Ön Planda

Hafta sonu oynanacak olan maçta takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemeyen oyuncuların azmi hem taraftarı hem de teknik heyeti mutlu ediyor. Gösterecekleri performans ile takımın iyi bir sonuç almasında katkıları olmasını istiyorlar. Hazırlanan özel program dahilinde bu iki ismin saha da olup, olmayacağı maç günü belli olacak. Futbol severlerin yakından takip ettiği süreci sizlerde bu ekranlarda bulabilirsiniz. Süper Lig’de her maç büyük zorlukları içinde barındırıyor. Özellikle de dış saha maçlarında kazanmak için etkili oyuncuların olması şart. En iyi performansı almak isteyen takımın sahada neler yapacağını yakından takip edebileceksiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.