Lüks otomobil fiyatına traktör

Lüks otomobil fiyatına traktör

0

2018 yılında 16.sı düzenlenen Tarım ve Mekanizasyon Fuarında tarım alanında kullanılan çok farklı tasarımlar sergilendi. Lüks otomobil fiyatına traktörlerin de bulunduğu fuarda, tarım ürünleri içerisinde teknoloji destekli tasarımlar yoğun ilgi topladı. Bu ürünlerin fiyatlar oldukça yüksek olduğu için birçoğuna çiftçiler bakmakla yetindi satın alamadı. Bu ürünlerin fiyatları 22 bin lira ile 1 milyon 350 bin lira arasında değişmekte olan fiyatlarla alıcılarını bekledi.

TRAKTÖR FİYATLARI ÇOK YÜKSEK GELDİ

Bu yıl 16.sı düzenlenen ve oldukça farklı tarım ürünlerinin satışa sunulduğu Tarım ve Mekanizasyon Fuarında sergilenen ürünlerin birçoğunun fiyatı dudak uçuklattı. Çiftçilerin büyük çoğunluğunun sadece izlemekle yetindiği fuarda sergilenen ve satışa sunulan traktörlerin fiyatları 22 bin lira ile 1 milyon 350 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcı bulmaya çalıştı. Traktörlerin büyük bir çoğunluğu alıcısını bulamadı. Bu fuarda en çok ilgi gören ise 8. Seri traktörler oldu. Bu traktörlerde uydudan kontrol sistemi, sınırsız vites özelliği, kliması ile lüks spor arabalar ile karşılaştırılabilecek bir fiyata satışa alıcılarını bekliyor. Sanal Kripto Bu büyük traktörlerin insan boyunu geçen lastikleri görenleri şaşkına çevirirken çiftçiler satın almak yerine bol bol fotoğraf çektirdiler. Çiftçilerin büyük çoğunluğu traktörün fiyatını duyunca şaşkınlıklarını saklayamadı.

Fuarı ziyaret eden çiftçilerin bazılarının ortalama bir fiyatla 180-200 bin arasında bir fiyatla traktör alabildiklerini bazılarının ise traktörlerin yanına bile yaklaşamadıklarını ifade ettikleri görüldü. Son günlerde özellikle doların yükselmesi ile traktör fiyatlarının arttığı söyleniyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.