Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

0

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Logo tasarımı yapılması için, bu alanda bilgi birikimi, tecrübe ve uzmanlığa sahip profesyonellere müracaat etmek zorunludur. Genellikle ilgisizlik edilen bu mevzu, neticesinde size ait olmayan, firmanızın bedellerinin ve emelinin yansıtılamadığı zafersiz bir ekip simge ve simgeler oluşan bir sembol elde edebilirsiniz. Ancak Logo şirketiniz açısından gerçekten lüzum dinlendiğinde, yüklendiği işi muvaffak olamayacaktır ve bu evrede profesyonellere müracaat etmek zorunda kalırsınız. Logo tasarım, özellikle tasarım kısmı eforlu bir sürecin neticesinde yapılabilir.

Alıcılarına logo tasarımı yapan ve ismini tüm dünyaya duyurmuş bir marka olan Babalogo bünyesinde, her biri alanında uzman tasarımcılar barındırıyor. Tasarımcıların, Behance ve Instagram profillerinden de yakınen takip ettiği logo tasarımcısı olan Teoman DEMİRTAŞ Bu projenin başında kreatif direktörlük vazifesini üstlenmiş vaziyette.

Teknik anlamda uzmanların yanı gizeme, grafik ve değişik alanlarda uzmanlaşmış bir takım tarafından reelleştirilen profesyonel logo tasarımı süreci, firmanın öne çıkması gereken her ayrıntısının evvel titizlikle araştırılmasıyla başlar. Bu sürecin ardından öne çıkarılması ismine tanımlanmış tüm kıymetler ve ayrıntılar tanımlanarak, sanatsal ve ağır bir tasarım süreci geçirilir. Bu süreçte ortaya çıkan tasarımlar üzerinde yoğun bir fikir çalışması yapılarak, birden fazla tasarım oluşturulur.

Bu tasarımlar üzerinde şirket yetkilileri ve uzmanlarımız arasında yapılan görüş alışverişleri neticesinde son haline erişir ve logo tasarım süreci bitirilmiş olur. Ortaya çıkan netice firmanızın kimliği olarak, şerefle taşıyabileceğiniz ve memnuniyet garantisi veren bir netice olur. Planlanmamış hazır vektörler ve semboller üzerinden yapılan bir logo, noksan ve çalıntı bir logo olarak markanızın imajı üzerinde de ciddi negatifliklere neden olabilir.

2019 seneyi kampanyasıyla 1.500 TL statik maliyet garantisiyle Logo tasarımı asıllaştıran, Baba Logo alanında uzmanlaşmış tasarımcılarıyla hazırladığı tüm projelerinde, programların değil, tasarımcıların programların yardımında logo planlamasını sağlar. Bu sayede markanızın kimliği sahte veya çalıntı değil, asıl olabilir. Zaman içerisinde tasarımını yaptırmadığınız için, logonun size ait olmadığıyla alakalı ciddi ticari davalarla karşılaşma ihtimali her zaman vardır. Profesyonel logo tasarımı, markanızın kimliğinin asıl ve kıymetlerini yansıtan tasarımlar olmasını sağlar.

Profesyonel logo tasarımı asıllaştıran Babalogo isimli müessesemiz ile iletişim kurmak isteyenler, babalogo.com adlı internet adres ziyaret edebilir. WhatsApp ve statik telefon numaralarımız ise alttaki gibidir:

WhatsApp: 0532 368 13 56

Telefon: 0850 840 56 46

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home