Lazerle Dövme Sildirme

0

Döveme tutkunları belli bir süre sonra yaptırmış oldukları dövmelerden sıkılabiliyor ve bu dövmelerden kurtulmak isteyebiliyorlar. Bunun için dövmelerin silinmesi konusunda kaliteli hizmet alarak bu işlemi gerçekleştirmek istiyorlar. Maya estetik firması olarak dövmeleri lazer ile tedavi yöntemleriyle silme işlemleri yapıyoruz. Sunmuş olduğumuz lazerle dövme sildirme işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleşerek kişilerin istemedikleri dövmelerinden kurtulmaları sağlanıyor. Yapılan işlemlerde herhangi bir yan etki gibi durumlar ile karşılaşma durumu söz konusu değildir.

Lazerle Dövme Sildirme Uygulaması

Lazer ile dövme sildirme lazer adı verilen ışınların deri altındaki dövmelerin pigmentlerine karşı yaptığı müdahale ile oluyor. Bilindiği gibi lazer sadece pigmentlere odaklanmış bir tedavi yöntemi olarak biliniyor. Bu nedenle lazer dövmede bulunan pigmentleri algılayarak kısa bir uygulama ile bu pigmentlerin deri altından yok olmasını sağlıyor. Eğer ki dövmeler hafif görünümlü ise tam anlamı ile bu dövmeler siliniyor. Ancak dövme pigmentleri derinin çok altına doğru işlemiş ise lazerin bu pigmentleri algılaması zorlaşabiliyor. Bu da dövmenin tam anlamı ile silinmesini engelliyor. Ancak derinin hemen altında ya da lazerin tam etki göstereceği derinlikte bulunması durumunda dövmeler tam anlamı ile silinebiliyor.

Dövme Sildirme İşlemi Kime ve Hangi Bölgelere Uygulanmaz

Dövme sildirme işlemi küçük yaşta olan ve kıl yapısında gelişme sağlanmamış kişilere uygulanmaz. Aynı zamanda hepatit b hastalarına da dövme sildirme işlemi uygulanmıyor. Bunun yanı sıra hamile ve cilt rahatsızlıkları olan kişilere dövme sildirme işlemi yapılmıyor. Vücutta bulunan açık yaraların olduğu yerlerdeki dövmeler ile mantar ve egzama hastalıklarının bulunduğu bölgelere dövme silme işlemi yapılmıyor. Vücutta aynı zamanda et beni üzerine ve kulak ile burun içlerine lazer ile dövme silme işlemi yapılmıyor. Hassas bir bölge olan göz ve göz çevresine de yine aynı şekilde dövme silme işlemi yapılmamaktadır.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/cilt-tedavileri/lazerle-dovme-sildirme

Leave A Reply

Your email address will not be published.