Kuruyemiş Teşhiri İçin İyi Teşhir Ekipmanı Seçimi

0

Gıda ürünü satan işletmelerin en büyük gücü ürünlerinin teşhirinin iyi yapılıyor olmasıdır. Ürünü ön plana çıkaran kaliteli ve şık ekipmanlar sayesinde satış işlemlerinin artışı doğru orantılı olarak hareket eder. Kuru yemiş dükkanları gibi ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu işletmelerin ürünlerini sürekli teşhir etmeleri gerekir ki müşteriyi kendine çekebilsin. Tuna Plexi Store isimli firma internet üzerinden teşhir ekipmanları satışı yapıyor.

Bünyesinde onlarca farklı ürün ve model bulunan firmanın teşhir açısından görsel anlamda kaliteli ve renkli ürünleri bulunuyor. Firmanın kraft bidon olarak bilinen ve özellikle kuru bakliyat ve kuru yemiş teşhiri için kullanılan ürünleri büyük ilgi görüyor. Kaliteyi uygun fiyat ile satan firmanın pleksi malzemesinden imal edilen pleksi kutu ürünleri de bulunuyor.

Kuruyemişçiler İçin Ekipman Deposu

Firmanın satış sitesi kuru yemiş sektörü ile uğraşanlar için her çeşit teşhir ekipmanını bünyesinde bulunduruyor. Özellikle dökme gıda olarak anılan kuru bakliyat ya da çekirdek, kahve tarzı ürünlerin teşhiri için kullanılan dökme gıda teşhir ekipmanlarısitenin en çok satan ürünleri içinde yer alıyor.

Pleksi Ekipmanların Kullanıldığı Yerler

Pleksi malzemesinden imal edilen elemanlar ister bidon istenirse de raf ya da kutu şeklinde imal edilmektedir. Tamamen şeffaf olan bu ekipmanlar özellikle gıda sektöründe teşhir ürünü sergilemek amaçlı sıkça kullanılmaktadır. Kuruyemiş teşhir ekipmanlarıda yine bu malzemeden imal edilmektedir. İsteğe göre ekipmanların üstleri ürüne ait görsel ile da kaplanabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home