Küçük Leyla’nın Babası Trafik Kazası Geçirdi

Ağrı'nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı'nın 1’inci günü kaybolan, 18 gün geçmesinin ardından da dere kenarında cansız bedenine ulaşılan daha henüz 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in babası Nihat Aydemir, trafik kazası sonucunda yaralandı. 4 yaşındaki kızı Leyla’nın aklından çıkmadığını, dalgın bir şekilde yolun karşısına giderken aracın çarptığını ifade eden Aydemir, "Hatalı bendim" sözlerini söyledi.

0

Ağrı’nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü kaybolan, 18 gün geçmesinin ardından da dere kenarında cansız bedenine ulaşılan daha henüz 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, trafik kazası sonucunda yaralandı. 4 yaşındaki kızı Leyla’nın aklından çıkmadığını, dalgın bir şekilde yolun karşısına giderken aracın çarptığını ifade eden Aydemir, “Hatalı bendim” sözlerini söyledi.

Geride bıraktığımız gün pazartesi merkez Kağızman Caddesi’nde ortaya çıkan kazada sürücüsü henüz belli olmayan 06 AAT 519 plakalı araç, yolun karşısına geçmeye çalışan Nihat Aydemir’e vurdu. Yaralanan Aydemir, bölgeye çağırılan ambulansla Ağrı Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Vücudunda ezikler meydana gelen ancak hayati riski olmayan Nihat Aydemir, tedavisinin bitmesiyle beraber taburcu oldu.

Dalgın bir biçimde yolun karşısına geçerken aracı görmediğini ifade eden Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, “Hatalı bendim. Yol, çalışma sebebiyle tek şeride düşürülmüş. Kızım aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Dalgın bir şekilde karşıya geçerken kendimi yerde buldum. Ağrılarım var ancak sağlık durumum iyi” sözlerini söyledi. Aydemir, kızı Leyla ile alakalı olarak soruşturmanın da sürdüğünü ifade etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.