Konsol Oyunu Tutkunlarına Özel Geliştirilmiş Klavye

0

Oyuncu ekipmanlarıyla adından söz ettirmeyi başaran bir marka haline gelen GameSir, CES 2019 bünyesinde yepyeni cihazlarını kullanıcılarının önüne sundu. Bu ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan GameSir VX2 mekanik oyuncu klavyesi dikkatimizi çekmeyi başaran bir ürün haline geldi. Konsol oyuncularına özel üretimi meydana getirilen bu mekanik klavye çok konuşulacak.

Bu mekanik klavye sahip olduğu özellikler ile beraberinde PS4, Xbox One, PS3 ve Nintendo Switch oyuncularına keskin bir kontrol deneyimi vaatlerinde bulunuyor. CES 2019 bünyesinde tanıtımı gerçekleştirilen cihaz Nisan ayında 149 dolardan satışa konulacak.

Şirketin patentli VX AimSwitch tasarımı üstünde inşa edilen VX2, ek olarak Bluetooth desteği ile karşımıza çıkıyor. Bu şekilde oyuncular Bluetooth kulaklık ve mikrofonlarını bu cihaz üstünden kullanabiliyorlar. Konsol oyuncularına özel olan yapısı ile beraber özellikle FPS/Shooter oyunlarında ciddi bir avantaj sağlayacaksınız. Oyuncular TTC RGB kırmızı switch’ler ile birlikte düşük tepkime zamanlarıyla hızlı kontrol sağlayabiliyorlar. GameSir G-Crux uygulaması ile bütünleşik çalışma gösteren klavyenin üstündeki 36 tuş, isteğe bağlı olarak kişiselleştirilebiliyor. Bluetooh’un dışında 2.4 GHz wireless bağlantı desteği de yer alıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.