Kızını Halk Otobüsünde Taciz Eden Şahsı Yumrukladı

Tatil şehri Antalya'da halk otobüsünde bir şahıs, yanındaki 10 yaşındaki kızını elle taciz ettiğini öne sürdüğü K.E. ile kavga etti. Şoförün yolcuları aşağı indirip kapıları kapatıp daha sonra da araca kilitlediği K.E. çağrılan güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Meydana gelen olayın dakikaların araçtaki kamera tarafından görüntülendi.

0

Tatil şehri Antalya’da halk otobüsünde bir şahıs, yanındaki 10 yaşındaki kızını elle taciz ettiğini öne sürdüğü K.E. ile kavga etti. Şoförün yolcuları aşağı indirip kapıları kapatıp daha sonra da araca kilitlediği K.E. çağrılan güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Meydana gelen olayın dakikaların araçtaki kamera tarafından görüntülendi.

Antalya’da geride bıraktığımız Çarşamba akşamı saat 21.30 sularında Muratpaşa ilçesi Yener Ulusoy Bulvarı’nda bir çocuğun tacize uğradığı öne sürüldü. Varsak- Sarısu güzergâhında çalışmakta olan 07 AAK 658 plakalı halk otobüsü, bulvar üstünde yer alan durağa yanaştığında araçta bağrışmalar meydana geldi. Yolculardan biri, yanında yer alan kızını eliyle taciz ettiğini öne sürerek K.E.’yi yumruklamaya başladı. Bu esnada şoför Ramazan Özer de yolcuları aşağı indirip, kapıları kapattı. Şoför Özer, otobüste tek başına kalan K.E.’nin kaçmasını mani oldu. Yaşanan durumun duyulması üstüne çevredekiler ve yolcular, otobüsün kapılarını açmaya çalışıp K.E.’ye linç girişimi uyguladı.

Polis ekipleri, K.E.’yi gözaltına alarak otobüste bir süre daha bekletti. Otobüstekilerin ifadesine başvuran polis, K.E.’yi polis aracına bindirerek Yenikapı Polis Merkezi’ne götürdü. K.E., işlemlerinin sonrasında Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından Asayiş Şube Müdürlüğü’ne sevk edildi. K.E., ifadesinin alınmasıyla birlikte adliyeye götürüldü.

Leave A Reply

Your email address will not be published.