Kemerli Havuç Pantolon

0

Havuç pantolon 80’li yıllardan günümüze uzanan bir hikâyeyle tekrar moda olma yolundadır. Bu  pantolon çeşitleri son yıllarda yeniden ortaya çıkarak, pantolon çeşitliliğine bir yenisini daha ekledi. Genelde yüksek bel olarak çalışılmıştır ve bu modeller bel kısmındaki birkaç adet pile ile şekil verilerek dikilir.

Genelinde kemer yerinde aksesuar kullanılmaktadır. Havuç pantolon paçası, boru paça ya da dar paça olarak tasarlanmıştır. Paçadaki duble kat kullanılması ise bu modelin daha şık ve dikkat çekici göstermeye faydası olur. Birde cep ayrıntısı eklenerek daha çok cool ve havalı görünüme kavuşur.

Havuç pantolon hatları daha belirgin göstermektedir. Bunun içindir ki, giyerken her zaman dikkatli olmak gerekir. Çünkü ufacık bir hata olduğunda boyunuzu normalden daha kısa gösterecektir. Günlük hayatta ve özel davetlerde rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Bunun yanında hem düz ayakkabı işe hem de topuklu ayakkabı ile giyilebilmektedir.

Havuç Pantolon Kombinleri

Havuç pantolon, günlük hayattaki giysilerle kombin yapılabilir. Bunlar için tişört ve ceketlerden faydalanmanız mümkündür. İş ve özel hayatınızdaki davetlerde ise; gömlek, ceket, hırka ve blazerlerle kombin yapabilirsiniz. Sizlerde https://www.5in1canpolat.com/pantolon-9 adresinden siteyi ziyaret ederek, havuç pantolon sahibi olabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.