Kaliteli Servis Hizmeti

0

2001 yılında uzman kadrosu ile çalışmalara başlayan firmamız Wilo dahil olmak üzere pek çok marka ürünlerinin yetkili satış ve bayilik servis hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde hızla büyümeye devam eden firmamız, müşterileri tarafından büyük memnuniyet alması ile yerini kanıtlamış durumdadır.

Teknik Servis Hizmeti

7/24 hizmet anlayışı içerisinde hizmet sağlayan tr-saygin.com size 24 saat 10 araç ve 17 personel ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan hizmeti bakım anlaşması ile almanız halinde yerinde ücretsiz keşif ve daha birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Yapılan anlaşma dahilinde servis hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Anlaşma süresi boyunca sağlanan servis hizmetinden ücret alınmaz. 3 ayda bir periyodik olarak kontroller yapılır. Arızalı olan pompalarınız tarafınıza bildirilir ve 24 saat içinde boyanarak size teslim edilir. Periyodik bakımlar sizin müsait olduğunuz gün ve saate uygulanarak kaliteli hizmet sağlanır.

Wilo Ürünler

Kaliteli markalar arasında gösterilen Wilo ürünleri arasında tesisat ekipmanları, atıksı pompaları, foseptik tahliye cihazları, yangınla mücadele hidroforları, dalgıç temiz su pompaları, kontrol panoları, hidroforlar, santrifüj pompalar, sirkülasyon pampaları sistemleri ürünleri hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu sistemlerin bakım ve temini için Wilo yetkili servis size gerekli tüm destek ve hizmeti sorunsuz olarak sağlamaktadır. Tüm bu ürünlerin satış ve dağıtımı dahil teknik servis ve bakımı hakkında her türlü bilgiyi temin edebilirsiniz.

https://tr-saygin.com/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home