Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi; İstaş

0


Pek çok kişi satın aldığı ürünlerin zaman içerisinde bozulmasından dolayı ya da bu ürünlerin bakımı için gerekli olacak bir firma arayışı içine giriyor. Günümüzde bu anlamda hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Ancak burada önemli olan nokta kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışına sahip olarak bu doğrultuda bir yol haritası belirlemek. İstaş firması da işini layığı ile yerine getirerek kişilerin gönlünde taht kuran firmalardan birisidir. Örnek vermek gerekirse su deposu izolasyon işlemi sayesinde depoda meydana gelen bir kaçak durumu olduğunda, hemen tespit edilerek gereken işlemler uygulanıyor.

Yine düzenli bir şekilde temizlenmeyen su depoları insan sağlığı için çok büyük tehditler oluşturabilir. Çünkü depo alanı çeşitli bakteri ya da mikropların yaşaması için çok elverişli bir ortamdır. Bunun için de su deposu temizleme işlemi çok önemlidir. Bir diğer önemli olan konu ise su deposu yalıtımı işlemleridir. Su deposundaki suyun dış yapıya ulaşmaması adına iç bölgeden yalıtım yapılmalıdır. Toprakta bulunan nemin, yersularında olan zararlı atık suların farklı yöntemlerle depo içerisine ulaşmaması için bu işlemin yapılması çok önemlidir. Üstelik tüm bu işlemler kısa bir süre içerisinde uygulanarak, su deposu kullanıma hazır hale getiriliyor.

Su Deposu Temizlenmediği Zaman Ne Olur?

Bu durumun pek çok olumsuz yönü vardır. Ancak bunlardan en önemlisi insan sağlığıdır. Su içerisinde bulunan zararlı bakteriler kullanılan su ile birlikte insan vücuduna girerek, farklı rahatsızlıklara davetiye verebilir. Daha sonra depoların zemini belli bir süre sonra paslanarak çürür. Ve bu durum da delinmeye kadar gider. Bu da yeniden büyük bir masrafa neden olarak kişiyi zor duruma düşürebilir.

Deneyim Sayesinde Gelen Yüksek Başarı

Eğer bir sektörde hem kalıcı olmak hem de başarı elde etmek isteniyorsa deneyim faktörü asla es geçilmemesi gereken bir konudur. İstaş firması kombi, dezenfekte, arıtma işlemleri, izolasyon ve ilaçlama gibi çeşitli kategorilerde 22 senelik bir deneyimle birlikte hedef kitlesine sunduğu hizmetlerine son hızda devam ediyor. Hizmet içerisinde meydana gelen karşılıklı beklentiler ve işi zamanında teslim edebilme sorumluluğu ya da işin kalitesi gibi durumlar tamamen tecrübe ile ilgili olan konulardır. Bunun için müşteriler de bir firma tercih ederken bu noktaya çok dikkat etmektedirler. Bu sayede İstaş firması ve uzman elemanları ile birlikte pek çok önemli işe imza atmışlardır.

Kombi Bakımı Hizmeti

Kombilerde meydana gelen düzensiz çalışma ya da eskisi gibi işlevsel olmama durumlarını ortadan kaldırmak için kombilerin bakımı belirli periyodlar halinde gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde ortaya hiç istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Kombi bakımı demek bir kombinin doğru bir şekilde çalışması için gerekli olan bütün unsurların kontrol edilmesi ve onarılması işlemleridir. İstaş firması talep edildiği takdirde verilen adrese gelerek, çalışmayan veya kombinin çalışma performansını daha az seviyeye düşüren parçaları tamir etmektedir. Ya da yenisi ile değişim yapmaktadır. Bakımı yapılan bir kombi eski haline göre daha iyi bir enerji tasarrufu yaparak, bu durumu doğrudan faturaya yansıtacaktır. Bazı kişiler sözde daha ekonomik bir fiyata bu hizmeti yapıyor diye bilgi sahibi olmayan kişilere bu hizmeti yaptırmak isteyebiliyor. Ancak bu anlayış tamamen yanlıştır. Kombi bakım işlemleri kesinlikle bu iş için teknik bilgi sahibi olan kişi ya da firmalara yaptırılmalıdır.

Petek Temizleme Hizmeti

İstaş firmasının sunmuş olduğu bir diğer hizmet petek temizleme ya da petek onarımı hizmetidir. Herkes tarafından biliniyor ki dünya üzerinde pek çok yer artık en temiz ve en pratik ısınma sistemi olan doğalgazı tercih ediyor. Türkiye’de günümüzde az bir kısım kömürü tercih etse de opsiyon olarak hem daha problemsiz bir sistem olması hem de doğayı diğerine nazaran daha az kirletmesinden dolayı doğal gaz ile ısınmak oldukça iyi bir fikir olarak görünüyor. Petekler tüm kış mevsimi boyunca çalıştığından dolayı bakımı yapılmadığı zaman ısınmada problemler meydana gelebilir. Bunun için de her sene petek temizleme işlemleri yapılmalıdır. En fazla bir saat gibi bir sürede tamamlanabilen bu işlem sırasında ev hiçbir şekilde kirletilmeden, petekler içerisinde oluşan pis su dışarı aktarılıyor.

Müşteri Odaklı Çalışma Sistemi

İstaş firması bünyesinde çalışan bütün kişiler kendi alanlarında uzman olan kişilerdir. Bunun için ilk olarak işinizi doğru adrese teslim ettiğinizden emin olmalısınız. Teslim edilen işler doğrultusunda alınan geri dönütlere bakıldığında, firmanın gerçekten işinin ehli olduğu gözlerden kaçmıyor. Tüm aşamalarda müşterilerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda süreç sürdürülüyor. Bu durumda da ortaya çok işlevsel olan bir tablo çıkıyor. Müşterilerin akıllarına takılan konular cevaplanarak, karşılıklı bilgi alışverişi yapılıyor ve her zaman müşteri odaklı bir anlayış sergileniyor. Bu şekilde bir sisteme sahip olan firma, sektör içerisinde meydana gelen tüm güncel gelişmeleri yakından takip ederek, bunları kendi bünyesine dahil ediyor. Bu sayede de elde ettiği başarılarla her geçen gün hedef kitlesini genişletmiş oluyor.

Çatı İzolasyonu

Yapılan araştırmalara göre evlerde çeşitli nedenlerden dolayı farklı oranlarda ısı kaybı meydana geliyor. Bu durumun sebeplerinden biri de çatıda mevcut olan sorunlardan kaynaklanıyor. Çatılar özellikle de hava koşullarından dolayı belli bir zaman kullanıldıktan sonra eskimeye ya da yıpranmaya başlıyor. Bunun için de çatının deformasyonunu engellemek adına yapılabilecek hiçbir şey bulunmuyor. İstaş firması ile birlikte doğru malzeme kullanılarak ve tecrübeli kişilerle çalışarak çatı izolasyonu konusunda bir talepte bulunabilir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaydırmaz Zemin Çalışmaları

Plas anti slip adı verilen zemin kullanılarak uygulanan bu işlem sayesinde yerler daha estetik bir görünüme kavuşuyor. Zemin üzerinde oluşan boşluklar dolduruluyor ve yerin ıslak ve kuru olduğu zamanlardaki kayganlığı da otomatik olarak ortadan kalkmış oluyor. Bu malzeme ile yapılan zeminler yağış olduğu zaman ıslandığı için direkt olarak kabarır. Ve bu sayede de kayarak düşme gibi durumların önüne geçilmiş olunur.

Enjeksiyon Çalışmaları

Son olarak istaş firması enjeksiyon işlemleriyle birlikte yapıların daha uzun vadede kullanılması için bu hizmeti siz değerli müşterilerine sunuyor. Örnek vermek gerekirse yapılan binaların demir donatıları belli bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı çürümeye yüz tutabilir. Bu durum da bu unsurların gücünü olumsuz bir şekilde etkileyerek, özellikle depremlerde sağlamlık konusunda şüpheler uyandırabilir. Bunun için de geç olmadan bu işlemin uygulanması tavsiye ediliyor.

Enjeksiyon işlemi beton yapısının içine etki eden bir durum olduğu için ve beton içindeki yer alan bütün boşlukları doldurduğu için demir donatıların da korozyona uğramasının önüne geçer. Bu durumda da yapının olası bir su problemi sebebiyle ömrünün kısalmasına engel olur. Bu uygulama su sızdırmazlığı konusunda akla gelen ilk çözümdür. Uzun vadede kullanıma sahip olduğu gibi oldukça işlevsel bir durum da ortaya çıkarır. Eğer sizler de tüm bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız ya da konuyla ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru bulunuyorsa isttas.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.