İş takip programı ile yüksek verim

0

Bir iş yerinde yürütülen faaliyetlerin hızlı, pratik ve yüksek verimde gerçekleşmesi için iş takip programı kullanılması faydalı olacaktır. İş takip programının nasıl kullanıldığına, ücretsiz ya da ücretli olup olmadığına gelin birlikte bakalım…

İmzalanması gereken belgeler, dosyalanacak evraklar, bir türlü bitmeyen mailleşmeler… Sizce de bunların hepsi çok eskide kalmadı mı? Gün geçtikçe yepyeni teknolojik gelişmelerin yaşandığı bir dönemdeyiz. Hal böyle iken iş yerlerinde, işlerin yürütülmesi safhasında hem patrona hem çalışanlara büyük kolaylık sağlayan bir takım programlar mevcuttur. İş takip programı ise bunların en önemlisidir. Oldukça hızlı ve basit bir şekilde kullanılan iş takip programı ile yüksek performans elde edebilirsiniz. Peki iş takip programı nedir, nasıl kullanılır?

İster bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan aktif edebileceğiniz iş takip programı ile birçok kolaylık sizi bekliyor. İşveren ve çalışanlarına en başta zamandan tasarruf ettiren bu yazaılım ile yapılabileceklere göz atalım…

İŞ TAKİP PROGRAMI NE YAPAR?

  • İşveren program sayesinde çalışanlarının hangi sürede ne kadar iş yapmış olduğunu bilebilir.
  • Personel ağında istenilen bir kişiye takip programı adına görevlendirme yapabilirsiniz.
  • Kişiler tarafından yapılan tüm işler, iş takip programına veri olarak girilir. Program süre ve işle ilgilenirken bunun hangi yoldan yapıldığıyla ilgilenmez.
  • Yetkili kişi kalem kalem her işin kim/kimler tarafından yapıldığını, biteceği günü ve saati, ayrıntılarını, gerekli evrakları iş takip programı içerisinden görebilir.
  • Yazılım tarafından otomatik bir şekilde yürütülen işlerle ilgili her detay işveren ve personele mail yoluyla bildirilir.
  • İş takip programını çalışan sayısı çok fazla olan, ekip çalışmasına gereksinim duyan, mağazalaşmış, farklı lokasyonlarda varlık gösteren resmi ve özel kurum/kuruluşlar kullanabilir. Örneğin; reklam ve dijital ajanslar, hastaneler, avukatlık ofisleri, dernek ya da vakıflar, muhasebeciler, fabrikalar, belediyeler, bilişim ve inşaat sektörleri, emlak firmaları, sigortacılar ve turizm acentaları iş takip programlarını tercih ederek işlerini kolaylaştırabilir.

İŞ TAKİP PROGRAMI ÜCRETSİZ Mİ?

Piyasada birbirinden farklı özellikle pek çok iş takip programı bulunuyor. Siz de kullanacağınız alana özel tercih edeceğiniz iş takip programında bulunan niteliklere göre buna karar vermelisiniz. Ücretli programlar olduğu gibi bazı ücretsiz yazılımlar da sektörde yer alıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.