İphone Tamir Ve Bakım Servisi

0

İphone Tamir Ve Bakım Servisi

İphone kullanımı ve dayanıklılığı ve işletim sistemin gücü ile pahalı olmasına rağmen en fazla satın alınan cihaz markasıdır. Gerek cep telefonları gerekse İphone marka el, masa ve diz üstü bilgisayarları ile satış listelerinde birinci sırada dünya devidir. Bunun bilincinde olan iphone servis olarak cihazlarınızın tamir ve her türlü yenileme işlerini güvenle yapmaktayız. Servisimizde iphone cihazla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız!

 İphone Ekran Değişimi

 Cihazlarınızda düşme ve çarpma sonucu oluşan ekran çatlama veya ekran kırılma gibi arıza durumlarında hızlı ve anında çözüm üretiyoruz. Ekran çatlama, çizilme ve ekran kırılmalarında gün içinde değişimlerini en kısa süre içinde yapıyoruz.

 Cihazın arızasını tespit etikten sonra ortama süre belirleyip İphone ekran değişimi işlemini yapıp cihazı size teslim ediyoruz. Ayrıca cihazda sadece ekran arızası değilde farklı sorunlarda ortaya çıkmış ise, iphone servis olarak cihazınızı ekran değişimi ile birlikte oluşmuş sıkıntılarını da çözüyoruz. Cihazınızda tespit edilen yazılım, ana kart ve donanım ile ilgili tüm arızalarda teknik destek sunmaktayız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.