Güvenli Instagram Beğenileri

0

Akıllı telefonların çoğalması ile birçok kişi sosyal medyada yerini aldı. Bunların başında gelen ve en çok kullanıcı sayısına sahip olan uygulama Instagram’dır. Bu nedenle herkes bu platformda çok fazla beğeni almak, yüksek takipçi sayısına sahip olmak ister. Bunu normal bir şekilde yapabilirsiniz. Fakat bu yol hem uzun sürer hem de gerçekten güzel içerikler üretmeniz, insanları çekebilmeniz gerekir. Bununla uğraşmak istemeyen birçok kişi çeşitli hileler alarak hesabını büyütmektedir. Crovu.co bu hizmeti sağlayan nadir sitelerdendir. Crovu instagram beğeni paketleri sayesinde çok fazla seçenek içerisinden seçim yaparsınız.

Kimler Hile Satın Alabilir?

Instagram hesabı bulunan herkes bu hilelerden satın alabilir. Fakat hileyi almak için en önemli şartlardan birisi hesabınızın gizli hesap olmaması gerekir. Aksi halde gönderileriniz görülemez ve aldığınız beğeniler size ulaşamaz. Bunun dışında herkes bu beğenilerden yararlanabilir. Sadece beğeni değil takipçi veya hikaye görüntülenmesi de almanız mümkündür.

Hile Kullanırsam Hesabım Kapatılır mı?

Hile kullanmak, bot hesaplar oluşturmak Instagram kullanım şartlarına göre aykırıdır. Fakat bu hilede bot hesaplar değil, gerçek hesaplar fotoğraflarınızı beğenir. Bu sayede de herhangi bir hesabın kapanması durumu söz konusu olmaz. Instagram sadece bot hesapları tespit edebilmektedir. Bu nedenle beğeni hilesi de takipçi hilesi de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Herhangi bir şifre istenmez, sadece kullanıcı adınızla atılmaktadır. Bu da bu işin güvenle yapıldığının kanıtıdır.

https://crovu.co/instagram-begeni-satin-al/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home