Gürcistan’daki Aile Eğlence Mekanınız

0

Gürcistan’ın hem en kapsamlı hem de en keyifli ve güvenli oyun alanları artık Metroplayland (Batumi family entertainment center)  bünyesinde yer alıyor. Gürcistan’ın en büyük şehirlerinden ikisi olan Batum ve başkent Tiflis’te yer alan oyun alanları, ebeveynlerin de çocuklarını gönül rahatlığı ile eğlendirebileceği ve bu eğlencenin son derece makul fiyatlar üzerinden sunulduğu alanlar vaat ediyor. Üstelik hem Tiflis aile oyun alanı (Tbilisi family Amusement park)    hem de Batum’daki oyun alanı ziyaretçilerine son derece cazip teklifler de sunuyor. Bu sayede eğlenceyi doyasıya yaşamak da mümkün olabiliyor.

Sayısız Oyun Seçeneği Burada

Bu oyun alanları bünyesinde çocukların aileleri ile keyifli vakit geçirebileceği pek çok alan yer alıyor. Oyun imkanlarının da adeta sınırsız seçenek ile sunulduğu eğlence ve oyun alanları, yapılan saha araştırmaları neticesinde çocukların en çok keyif aldığı etkinlikler ve oyunlar düşünülerek hazırlandı. Batum aile oyun alanı ile Tiflis’teki oyun alanını ziyaret edenler de bunu bariz şekilde hissedecek ve ailece keyifli vakit geçirmenin tadına doyamayacak. Ayrıca bu oyun parklarında bazen 1 Lari’den başlayan oyunlar bazen ise harcanan bakiye üzerine sunulan bonuslar ile eğlence katlanarak artacak.

Sağlığınız İçin Temizlik

Elbette Batum Tiflis çocuk oyun parkı(tbilisi kids Amusement Park)     bünyesinde yer alan her türlü ekipman ve alan ayda iki defa sterilize edilerek çocuklara ve ailelerine çok daha hijyenik ortamlar sunulması amaçlanıyor. Bunun yanı sıra üzerine kurulu olduğu geniş alanda sanal gerçeklik oyunları da dahil olmak üzere adeta sınırsız seçenek yer alıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.