Öne Çıkanlar TESK İnstagram Takipçi keşif pandemi Banka

Bu haber kez okundu.

Medyum Saliha Hanım Burçları ve Büyüleri Anlattı

İnsan garip bir varlıktır. İlk var oluşumuzu hatırlamayacak kadar uzun zamandır yer küredeyiz. Ancak yine en az biz kadar eski olan gizli ilimler ile örülü bir hayatı yaşamaktayız. Medyum Saliha Hoca, insanların gizli ilimler ya da büyücülük denildiğinde akıllarında bilimde ve akıldan uzak bir takım şekiller oluşturduklarından bahsediyor. Çünkü yıllarca medya da ve kulaktan dolma bilgiler bize bu şekilde aktardı. Büyü ilmi özünde simya bilimi ile iç içedir. Aynı zamanda da sözlerin büyük bir sırrı vardır. İnsanlar evrende her maddenin ve her varlığın birbiriyle bağlantılı olduğunun farkında olamamaktadırlar.

Medyum Saliha Hoca bu görünmez bağların şifrelerinin medyumlar tarafından bilindiğine işaret ediyor. Ayrıca son zamanlarda da karşımıza çıkan değişik insan türleri de hem bizim hem medyanın dikkatinden kaçmamakta. Bazı insanlar matematik hafızası güçlü olarak dünyaya gelirler. Bazı insanlar da üçüncü göz denilen doğaüstü güçler ile doğarlar. Örneğin aşk büyüsü yapmak normal bir insanın başını büyük dertlere sokabilir. Her ne kadar özel yazımları ve tılsımları bilemese de ki bildi var sayalım, papaz büyüsü yapmaya kalkan insan ne kadar zeki olursa olsun diğer boyutlardan gelen cinler ve farklı varlıklar tarafından açık hedef olacaktır. Medyumlar bu özelliklerin aileden gelen bir aktarıma borçludurlar. Medyum Saliha Hoca bazen bunun bile yeterli olamayacağının ve büyü işlerinin oyun olmadığının altını sürekli çizmektedir.

Medyum Saliha Hakkında Neler Söyleniyor?

Araştırmacılık anlayışından yola çıkan bizler doğruya ulaşmak için olayın ilk şahitlerinin ifadelerine her zaman önem vermekteyiz. Medyum Saliha hakkında neler söyleniyor diye merak ettiğimiz için birçok görüşme gerçekleştiriyoruz. İnsanların Medyum Saliha ile neden iletişime geçtiğine ve ne gibi işlemler yaptırdıklarına kadar irdeliyoruz. Sonuç olarak ulaşmayı başardığımız kimseler genellikle büyücülük ve ruhani sıkıntılar ile ilgili kendisine danışmakta.

Medyum Saliha Hanım insanlara büyü bozma konularından tutun da bağlama büyüsü gibi konularda mükemmel denilen sonuçlar ile yardımcı oluyor. Ayrıca rüya tabirleri konusunda medyum Saliha hakkında neler söyleniyor diye de bir takım anket benzeri çalışmalar yürüttük. İnsanlar rüya tabiri konusunda Medyum Saliha Hanım’dan vazgeçemediklerini ve çok faydalı yorumları ile onları en güzel şekilde bilinçlendirdiğini ifade etmektedirler. Medyum Saliha Hanım ayrıca medyumlar için olmazsa olmaz konulardan birisi olan astroloji yani burç yorumları konusunda da kendini ispatlayan ve insanların teveccühünü kazanmış bir medyum olarak karşımıza çıkıyor.

Saliha Hoca Şikayetleri

Medyumlar alemini incelerken karşımıza birçok farklı yapıda insan çıkmaktadır. Kimi amansız bir aşk acısı çekmekte kimisi de halk arasında cin çarpması olarak bilinen ve insanı genellikle psikolojik çöküntüye uğratan sorunlar ile uğraşmaktadırlar. Medyum Saliha Hanım, insanların ihtiyaçlarına uygun olarak çok özel yöntemler ile papaz büyüsü bozma konusunda hünerler göstermekte ve cinler ile ilgili sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Peki bu olayların içinde üçüncü bir göz olarak bizler bu konularda Saliha Hoca şikayetleri var mı yok mu diye araştırmasak olmazdı. Çevremizde çok sayıda insan hayatlarındaki olumsuzluklardan tutun da rüya tabiri, günlük olarak ya da haftalık olarak kişiye özel burç yorumu gibi konularda Medyum Saliha ile iletişim kurmakta. Gerek o kişilerden ve gerekse kendisiyle randevularına konuk olduğumuz daimi danışanlarından aldığımız bilgiler bizi gördüklerimizin doğruluğuna ikna etmiştir.

Saliha hoca şikayetleri var mı yok mu diye kendisine sorduğumuzda ise son derece nezaketli bir şekilde sorumuza cevaplar verdi. Medyum Saliha Hanım, kendisine aşk büyüsü işlemleri için başvuran insanlar kadar kara büyü konularında bilgi almak için ya da bağlama büyüsü hakkında yardım almak için de başvuran insanla olduğunu belirtti. En derin işlemler arasındaki papaz büyüsü işlemlerinden tutun da akla gelebilen tüm büyüler ile ilgili insanlara yardım etmeye çalıştığını belirtti. Medyum Saliha basit bir cihazın bile kullanma şekli ve talimatları olduğuna dikkat çekerken büyü işlemlerinin de belli şartların sağlanması ile olumlu sonuçlar vereceğine, zaman zaman az da olsa bazı kimselerin bu talimatları çiğnemeye kalkarak sorunlar çıkarması sonucunda küçük şikayetlerin olduğuna ama her zaman bir çözüm yolu bulunabildiğini de sözlerine ekledi.

Saliha Hanım Burç Yorumları

Medyum Saliha Hoca bilinen tüm uygarlıklarda emarelerine rastlanan burç yorumları konusunda oldukça favori bir medyum olarak bilinmektedir. Medyum Saliha Hoca, insanların kendisinden burçlar hakkında merak ettikleri yorumları kişiye özel astroloji yöntemleri ile hesaplayarak anlaşılır biçimde anlatmaktadır. Medyum Saliha Hoca bize merak ettiğimiz bir konu olan elementlerin burçlar üzerindeki etkisinden bahsetti. Özellikle dört elemen etrafında toplanan burçlar bu elementlerin özelliklerini de muhteviyatlarına işletmekte ve bu kişiler o özellikleri kendilerinde görebilmekteler.

Medyum Saliha Hanım, hava elementi burçları içinde yer alan ikizler burcu hakkında, aynı zamanda dengenin beden bulmuş hali olan terazi burcu hakkında önemli bilgiler verdi. Bir diğer hava elementi burcu olan ve bu elementin tüm özelliklerini adeta iliklerine kadar yaşayan kova burcu hakkında da tüm merak ettiklerimize cevap verdi. Burç yorumları denildiğinde her burcun yükselenine ve gezegenine göre farklı özellikleri zaman zaman gün yüzüne çıkıp kaybolmaktadır. Medyum Saliha Hoca’da bizleri burçlar konusunda bu değişkenliğin gün içinde bile sıklıkla yaşanabileceği hakkında bilgilendirdi.

Medyum Saliha Rüya Yorumları

Rüya yorumu yapabilen birçok insanı çevremizde hatta komşularımızda bile görürüz. Mahallemizin bir ablası ya da biraz kitap karıştırmış hacı abisi bu konularda her zaman bilgi sahibidir! Oysa rüya yorumlama bu kadar hafife alınacak bir durum asla değildir. Medyum Saliha Hoca, peygamber tarafından bile rüya yorumu hakkında birçok uyarılar yapıldığına dikkat çekmektedir. Çünkü insanlar rüya yorumu yaptırsalar bile bunun tutmamasından ya da tersinin çıkmasından hatta başlarına iyi bir şey gelmesi beklenirken türlü sıkıntılara duçar olduklarından bahsetmekteler. İşte burada Medyum Saliha Hanım bizler için sıkıntının kaynağını işaret ediyor. Medyum Saliha Hanım rüya yorumu konusunun manevi bir ilim olduğunu ve kesinlikle icazete tabi olarak rüya tabirleri yapılmasının caiz olduğunu ifade ediyor.

Tıpkı Yusuf Peygamber gibi rüya yorumlaması yapabilmek mümkündür. Fakat kitaplarda yazan ve Medyum Saliha Hoca’nın da zaman zaman genele hitaben yaptığı yorumlar kişisel durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşte burada devreye giren kadim rüya tabiri ilmidir. Medyum Saliha Hanım rüya yorumu ilminin bu sebeple sadece icazetini almış ve tecrübe sahibi kişilerce yapılmasının insanlar açısından da faydalı olacağına değiniyor. Rüya kuşun kanadındaki kurşun gibidir. Yorumlandığı anda hedefini bulmaktadır. Mesela rüyada bebek görmek konusu genç bir bayan için iyi mana taşıyabilirken bunun erkek bebek mi, kız bebek mi olduğu, saçının olup olmadığı varsa ne renk olduğu bile rüya tabirine etki eden faktörlerdendir.

Anahtar Kelimeler:
Medyum
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.