Giotto Akademi ve Sanat Merkezi

0

Giotto Akademi ve Sanat, Bursa’da 4 farklı alanda deneyimli kadrosu ve tecrübesi ile eğitimler veren bir merkezdir. Akademi, güzel sanatlar liselerine hazırlık ve daha birçok alanda uzman kadrosu ile hizmet veriyor.

Kurslar

Giotto Akademi, yetenek sınavlarına ve üniversitelerin resim bölümlerine girmek isteyen öğrenciler için eğitimler veriyor. Akademi’de güzel sanatlara hazırlık, eğitim fakültelerine hazırlık, çocuk atölyeleri, hobi kursları ve akşam resim dersleri gibi seçenekler bulunuyor. İsteyen kişiler Giotto Akademi’nin resim kursu ve diğer kurslarına kayıt olabiliyor. Eğitimde sorgulama, düşünme, yeteneklerin ön plana çıkması ve alanında uzman kişilerin yetişmesi maddelerini öncü olarak kabul eden Giotto Akademi, alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile eğitimler veriyor.

Hobi Programları

Giotto Akademi, resim yapmayı sevenler ve farklı meslek gruplarında çalışanlar için resim kursu Bursaprogramı ile eğitimler veriyor. Katılım için yaş sınırının olmadığı hobi programında kişiler istedikleri zaman dilimi içerisinde kursa katılabiliyor. İsteyen kişiler akşam derslerine katılabiliyor. Akşam derslerinde genellikle karakalem, pastel ve yağlı boya çalışmaları yapılıyor.

Bursa denilince ilk akla gelen sanat ve akademi merkezlerinden biri olan Giotto Akademi, farklı alanlarda verdiği kaliteli eğitimler ile öne çıkıyor. Verilen tüm eğitimler ile ilgili detaylar, yetenek sınavlarına hazırlıkve daha birçok bilgi Giotto Akademi’nin İnternet sitesinde bulunuyor. Ziyaretçiler istedikleri kurs ile ilgili ayrıntılara, kurs malzemelerine ve diğer bilgilere ulaşmak için Giotto Akademi sitesini ziyaret edebilirler.

Leave A Reply

Your email address will not be published.