Genç Mühendis Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti

Marmara bölgesi sınırı içerisinde yer alan ve ülkemizin en kalabalık beşinci şehri olan Bursa'da, inşaat mühendisi olarak çalışan 25 yaşındaki İlkcan Asena Çerçi kontrolü altındaki otomobil, otoyolda arıza sebebiyle emniyet şeridine çekilen kamyona arkadan vurdu.

0

Marmara bölgesi sınırı içerisinde yer alan ve ülkemizin en kalabalık beşinci şehri olan Bursa’da, inşaat mühendisi olarak çalışan 25 yaşındaki İlkcan Asena Çerçi kontrolü altındaki otomobil, otoyolda arıza sebebiyle emniyet şeridine çekilen kamyona arkadan vurdu.

Kaza sonucunda genç mühendis olay bölgesinde hayatını kaybetti. Hurdaya çevrilen otomobilin motoru, hemen hemen olay bölgesinden elli metre uzakta bulundu. Kütahya’da ikamet eden inşaat mühendisi İlkcan Asena Çerçi kontrolünde olan 34 PH 2925 plakalı araç, Ankara tarafından Bursa’ya yönüne gelirken, A.S.’nin arıza sebebiyle emniyet şeridi koyduğu 06 GB 9050 plakalı kamyona arkadan hızlı bir şekilde kontrolünü kaybederek çaprtı. Kaza neticesinde, genç inşaat mühendisi olay esnasında yaşamını yitirdi.

Haber verilmesi üstüne olay bölgesine intikal eden polisler, yolun iki şeridini trafiğe kapattı. Ekiplerin meydana getirdiği inceleme sonucunda, çarpışmanın şiddetiyle hurdaya çevrilen otomobilin motoru, kaza bölgesinden yaklaşık 50 metre uzakta bulundu.

25 yaşındaki genç mühendis İlkcan Asena Çerçi’nin cansız bedeni, otopsi işlemi meydana getirilmek üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Kazayla alakalı olarak güvenlik güçleri tarafından soruşturma başlatıldı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.