Gelinini Sevgilisiyle Basınca Olanlar Oldu

Marmara bölgesi sınırı içerisinde yer alan sanayi kenti Kocaeli’de, üç çocuk annesi A.S. isimli kadın, erkek arkadaşı N.Ş.K. ile ilişki içerisinde olurken, kayınvalidesi tarafından basıldı.

0

Marmara bölgesi sınırı içerisinde yer alan sanayi kenti Kocaeli’de, üç çocuk annesi A.S. isimli kadın, erkek arkadaşı N.Ş.K. ile ilişki içerisinde olurken, kayınvalidesi tarafından basıldı. Kayınvalide A.S.’yi odaya kilitlerken, çıplak bir şekilde dışarı kaçan N.Ş.K.’nin peşinden gitti. Üstüne araçla gidilmesi neticesinde hafif yaralanan N.Ş.K., mahalle oturanları tarafından linç edilmek üzereyken, güvenlik güçleri olayın daha da büyümesinin önüne geçti.

Meydana gelen bu çirkin olay, dün, Çayırova ilçesine bağlı İnönü Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi’ndeki apartman dairesinde ortaya çıktı. Hastanenin hasta kabul kısmında çalışan, evli ve 3 çocuk annesi A.S., yapılan iddialar doğrultusunda, N.Ş.K. ile sevgili hayatı yaşamaya başladı. A.S., evine gelen N.Ş.K. ile yakalandı.

A.S.’yi odaya kilitleyen kayınvalidesi, çıplak bir şekilde dışarı çıkan N.Ş.K.’nin peşinden gitti. Kayınvalidenin haykırışları üstüne gelen mahalleli, oalyı farkedince N.Ş.K.’yi sokak ortasında tekme- tokat dövmeye başladı. Çıplak durumda olan N.Ş.K., öfkeli kalabalığın elinden kurtulup, kaçmak isterken, mahalle sakinlerinden biri aracını üstüne sürdü. Yaralı durumda yere düşen N.Ş.K.’nin çevresi, bu esnada olay bölgesine intikal eden polis ekiplerince sarıldı.

Güvenlik güçleri, mahallelinin N.Ş.K.’ye tekrardan saldırmasına mani oldu. Çağrılan sağlık görevlileri, N.Ş.K.’nin üstünü havlu sarıp, ambulansa bindirdi. İstanbul’da hastaneye sevk edilen N.Ş.K.’nin tedaviye alındığı ifade edildi. Güvenlik güçleri, olayla alakalı olarak soruşturma açtı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home