Galatasaray Son Yılların En Kötü Gol Performansına İmza Attı

0

Üst üste şampiyon olmayı başaran Galatasaray, bu yıl hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor. Takıma yapılan takviyelere ve oluşturulan kadro derinliğine rağmen istenenler bir türlü alınamamış durumda. Tüm yaşananlar kritik süreçleri beraberinde getiriyor. Takım için oyuncuların gol yollarında yetersiz kalması ile beraber performanslarındaki düşüşte dikkat çekti. İstenen gollerin gelmemiş olması, beraberinde puan kayıplarını da getiriyor. Takım olarak zayıf performanslarının sahaya yansımasıyla beraber birçok oyuncunu bileti de kesilmiş oldu. Teknik direktör Fatih Terim, yola devam edilmeyecek oyuncuların bir kısmına karar verdi. Hatta daha fazla şans dahi vermemeye başladı. Belhanda ve Nzonzi son maçlara yedek başladı. Restbet kolaylıkları sizi sonuca ulaştıracak.

Son 38 Sezonun En Kötüsü Yaşanıyor

Galatasaray bugüne kadar gol yollarında hep üstün olan takımlar arasında yer aldı. Özellikle de Fatih Terim döneminde hücum oyunu daha çok benimsenirken, bu yıl istenenler tam olarak gerçekleşmedi. Takımın atağa el freni çekilmiş gibi çıkıyor olması ile beraber istenen gollerde bulunmadı. Buda son 38 sezonun ardından gol yollarındaki en kötü performansı getirdi. Son 1 haftalar dikkate alınarak çıkarılan bu istatistik, daha büyüyebilir. G-oynanacak olan karşılaşmaların ardından gol yollarında yaşanan sıkıntının devam etmesi ise istatistikte büyüyebilir. Takımın içinde bulunduğu kötü durumunda çıkaracak olan transfer olarak gözüküyor.

Kanatlardan Hızlı Ataklar Benimsenecek

Performansından yeterli verimin alınamayan oyuncular yedek kulübesine çekilirken, sahada istenene sonuçların hala gelmiyor olması gözleri transfere çevirdi. Takım olarak iyi performanslar göstermek istiyorlar. Takıma katılacak olan oyuncular ile beraber hücumda istediklerini başaran bir Galatasaray takımının doğmasına yüksek bir ihtimal olarak bakılıyor. Özellikle de Onyekuru transferi, Fatih Terim’in aklındaki hızlı kanat organizasyonlarının temelini oluşturacak. Çalışmalar aralıksız sürerken, Galatasaray takımının içinde bulunduğu maç fikstürü de büyük önem taşıyor. Saha içinde yaşananların ne olacağı merak ediliyor. Az zamanda çok maça çıkacak olan takımın bu süreci ne kadarlık bir kayıpla çıkacağı birçok konuda belirleyici olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.